Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Sportovní čepice

Sportovní čepice pro volný čas a sport se vyznačují pohodlím při nošení a absolutní odolností. Přesvědčí vás svým vzhledem a ještě vám zaručí jedinečný styl. V internetovém obchodě Hervis najdete obrovský výběr lehkých a funkčních pokrývek hlavy. Objevte pestrobarevné sportovní čepice předních značek jako Columbia, New Era, O’Neill a mnoha dalších a objednejte si je ihned online až domů nebo do nejbližší prodejny!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

65 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Trendy sportovní čepice v internetovém obchodě Hervis

Sportovní čepice vídáme v posledních letech stále častěji. Především mladí lidé milují tuto ležérní pokrývku hlavy, která se často nosí nejen v zimě. Sportovní čepice se stala důležitým faktorem ovlivňujícím styl a může se kombinovat s nejrůznějšími outfity.

Čepice a kšiltovky při sportu

Vysoce funkční sportovní čepice z materiálů jako technoflís se ideálně hodí pro všechny možné venkovní aktivity. Háčkované čepice z vlny a syntetických látek jsou často vybaveny dodatečnými flísovými pruhy, které zajišťují optimální tepelné vlastnosti. Tak vám nebude chladno dokonce ani na kopci při lyžování nebo snowboardingu. Funkční čepice se vyznačují tím, že se velice lehce nosí, a díky svému technologickému zpracování hřejí i v chladných ročních obdobích. Tyto sportovní čepice vás přesvědčí dobrým managementem vlhkosti a prodyšnými vlastnostmi. Kromě toho, že jsou velmi lehké, se dají také složit a jednoduše schovat do kapes a batohů. Pro nadšené běžce jsou sportovní čepice velmi užitečnou součástí oblečení. Kromě vlastností regulujících vlhkost disponují totiž i ergonomických střihem a reflexními prvky. S touto čepicí se jako běžec budete cítit nejen skvěle, ale i bezpečně.
Kšiltovky pocházejí z oblasti sportu a jsou i dnes oblíbeným sportovním doplňkem. Stejně jako čepice mají chránit před chladem a hřát, kšiltovky jsou optimální ochranou před sluncem. Například při tenise jsou díky tomu, že rychle schnou a odvádějí pot, velmi oblíbené.

Sportovní čepice pro volný čas

I mimo oblast sportu se stále častěji setkáváme s čepicemi a kšiltovkami jako s módním doplňkem. Především „beanies“ a kulichy jsou u příznivců čepic velmi oblíbené. Beanies se podobají běžným kulichům, ale nemají charakteristickou bambuli. Nejen, že skvěle vypadají a dají se najít ve všech možných barvách a vzorech, ale jsou také velmi praktické. Beanies se většinou nosí těsně na hlavě, díky čemuž vlasy nemohou padat do obličeje. To je velkou výhodou především pro rekreační sportovce jako in-line bruslaře . Také při běžném nošení mohou být výhodné. Každá žena zná určitě obávané bad hair days, a s těmito stylovými čepicemi může tento problém jednoduše vyřešit. Beanies vídáme jak v létě, tak v zimě. V chladném ročním období se jednoduše prodlouží a vyrobí z vlny, přičemž funkce a typický design zůstávají nezměněny. Naproti tomu klasický kulich je opravdovou ozdobou hlavy v zimě. Vyskytují se v různých velikostech, a proto je můžete nosit s bambulí přímo na hlavě nebo také ležérně ve stylu beanie s bambulí visící dozadu. Jejich barevné variace a kombinace neznají mezí, takže nikdy nemůžete mít ve skříni dostatek těchto sportovních čepic!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru