Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Sportovní ponožky a podkolenky

Vybírejte ideální ponožky a podkolenky předních značek Adidas, Asics, Craft a Mammut pro váš oblíbený sport a objednávejte online v eshopu Hervis přímo k vám domů.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

14 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Pestré, funkční sportovní ponožky a podkolenky v eshopu Hervis

Nejsou ponožky jako ponožky. Zkompletujte váš outfit a upoutejte na sebe pozornost pestrým designem. Především u žen jsou pestré, zářivé barvy a vzory ponožek s potiskem velmi oblíbené. V posledních letech získávají funkční ponožky a podkolenky stále na větším významu.
Protože je životní styl mnoha lidí čím dál aktivnější a klade se větší důraz na kondici, nakupuje řada z nich častěji i ponožky pro jejich sportovní vlastnosti. Ale i pro volný čas jsou prodyšné a pot odvádějící sportovní ponožky velmi praktické, protože nikdo z nás si nepřeje mít zpocené boty a vlhká chodidla. Dříve se podkolenky vyráběly hlavně z vlny, dnes ze směsí s minimálním podílem chemických vláken. Taktéž se omezuje podíl elastanu, takže sportovní ponožky a podkolenky lépe drží a neshrnují se tolik. Klima chodidel ale hraje při koupi moderních ponožek nejdůležitější roli právě v oblasti sportu. Vynikající odvádění vlhkosti a prodyšnost s antibakteriální ochranou zaručují vysoký komfort při nošení. Samotné švy sportovních ponožek jsou speciálně řešeny jako ploché, aby se optimálně ergonomicky přizpůsobily tvaru chodidel a chránily před puchýři nebo odřeninami.

Sportovní ponožky a podkolenky se dodávají pro nejrůznější sportovní aktivity: Běh, cyklistika, turistika, skialp a mnoho dalších. Podle sportovního odvětví jsou na ponožky a podkolenky kladeny různé nároky. Proto jsou vyráběny jako tenké, lehké, silnější nebo dokonce zesílené. Ponožky končí na rozdíl od podkolenek hned nad kotníkem. Ponožky pro obuv sneakers končí dokonce pod kotníkem, aby bylo možné nosit úzké polobotky, aby z nich netrčely. Podkolenky nejen kryjí chodidlo, ale i nohu. Většinou sahají až do poloviny lýtek. U sportovních podkolenek hraje stále větší roli téma komprese, pro regeneraci a zabránění překyselení.

Návštěva v eshopu Hervis se vyplatí! Přesvědčte se sami o našich vysoce funkčních sportovních ponožkách a podkolenkách a pusťte se do optimálního tréninku.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru