Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Sportovní rukavice

Sportovní rukavice jsou velmi užitečným vybavením pro velkou řadu sportů. Ať pro lyžaře, golfisty nebo cyklisty, všestranné a vysoce funkční sportovní rukavice z internetového obchodu Hervis vám nabídnou tu nejlepší podporu při vašem oblíbeném sportu. Vyberte si ty optimální rukavice a objednejte si je ihned online přímo domů nebo do vybrané prodejny ve vašem okolí!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

26 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Sportovní rukavice pro váš oblíbený sport

V posledních letech objevuje stále více sportovců mnoho výhod sportovních rukavic. Spojují funkčnost s bezpečností a přispívají k dobrému pocitu a vysokým výkonům.

Sportovní rukavice pro zimní sporty

V některých sportovních odvětvích jako lyžování a jízda na snowboardu jsou rukavice nezbytností. Každý vášnivý zimní sportovec ví, že bez správných rukavic mohou velmi rychle ztuhnout konečky prstů. Aby k tomu nedošlo, jsou nutné sportovní rukavice, které hřejí a zároveň se pohodlně nosí. Důležitá je přitom především bezpečnost, protože ruce odřené o sníh jsou velmi bolestivé. Lyžařské a snowboardové rukavice existují v mnoha variantách: jako běžné rukavice, palčáky a jako lobster. U modelů lobster jsou palec a ukazováček zvlášť, což je velmi praktické obzvláště pro vyznavače freestyle, když chtějí ovládat kameru. Také při běhu na lyžích a při skialpinismu nesmí chybět dobré sportovní rukavice. Materiály jsou funkční a různorodě zpracovány. Rukavice značky Leki například disponují extra zařízením, kam je možné umístit poutko lyžařských hůlek. Také rukavice Heat se těší stále větší oblibě. Mohou být vytápěny třemi bateriemi a zajistí tak i v extrémních výškách příjemně teplé ruce. Díky množství různých membrán a materiálů, jako například GTX, primaloft a softshell, se stávají zimní sportovní rukavice nezbytným doplňkem.

A pro mnoho dalších sportovních odvětví

Při ledním hokeji je také třeba používat rukavice. Zaručují úspěšnou hru a dobrou ochranu. Prsty a hřbet ruky jsou optimálně chráněny a speciální větrací systémy slouží k tomu, aby se ruka v rukavici nepotila. Pro vášnivé fotbalisty, kteří chtějí být tak dobří jako Manuel Neuer nebo Gianluigi Buffon, se doporučují vhodné brankářské rukavice. Ani golfisté by neměli zapomenout na dobré golfové rukavice. Tyto většinou velmi jednoduché, elegantní rukavice zaručují optimální střih a vynikající úchop golfové hole. V cyklistice přispívají správné rukavice navíc ke zvýšení výkonů a komfortu. Speciálně zpracované silikonové polstrování se postará o to, aby nedocházelo ke vzniku nechtěných otlaků, a reflexní detaily zajišťují vysokou bezpečnost v silničním provozu. V chladnějších ročních obdobích jsou pro vášnivé běžce vhodné běžecké rukavice. Stejně jako cyklistické rukavice jsou vybaveny odrazkami a zajišťují tak dobrou viditelnost. Především ovšem chrání před větrem a deštěm a zaručují díky použití prodyšných materiálů pocit sucha při nošení.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru