Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Fotbalová obuv

Hledáš vysoce funkční a stylovou fotbalovou obuv? Pak jsi v sekci fotbal on-line shopu Hervis na správné adrese! Vyber si zde obuv značek jako Adidas, Nike nebo Puma za nepřekonatelné ceny, objednej si ji rovnou on-line až domů.

Akce  
Odstranit všechy filtry x

28 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Fotbalová obuv | Hervis on-line shop

Jak vybrat fotbalovou obuv?

Fotbal je jeden z našich nejoblíbenějších sportů. Každý správný fotbalista však ví, že se žádný zápas nemůže zdařit bez pořádných kopaček. Ty jsou pro úspěch hry zásadní. Pomáhají hráčům k maximálním výkonům a chrání je před vážnými zraněními v oblasti nohou. Díky nim je zaručena jistota nášlapu. Speciálním tvarováním je spoluurčována i dráha míče a tak dobré kopačky pomohou k nejedné brance.

Jak vyberu správnou fotbalovou obuv?

Fotbalová obuv je koncipována podle různého použití. Charakteristická je na nich podrážka. Přitom se rozlišuje mezi obuví na:

  • přírodní trávník;
  • umělý trávník;
  • halovou obuví.

Správnou fotbalovou obuv musíš proto vybírat podle povrchu, na kterém chceš hrát. Když se rozhlédneš v sekci fotbal on-line shopu Hervis, zjistíš, že u většiny bot je uvedena zkratka "FG" nebo "AG". Tyto zkratky znamenají "Firm Ground" a "Artificial Ground" a označují účel použití obuvi. Fotbalová obuv s označením "Firm Ground" je koncipována pro použití na přírodním trávníku a tvrdém, přírodním povrchu. Je opatřena špunty, které jsou rozmístěny ve větším odstupu, aby mezi nimi při hře neulpíval přírodní trávník. Tato obuv může být používána jak na suchý, tak mokrý přírodní trávník.

Naproti tomu jsou modely označené zkratkou "AG" koncipovány na umělé trávníky. Tato obuv snese vysoké zatížení. Materiál obuvi označené "AG" je mimořádně odolný, neboť hra na hřištích s umělým trávníkem vede k velkému úbytku materiálu.

Ostatní zkratky jako “IT”, “IC” nebo “IN” označují halovou fotbalovou obuv, která má podrážky bez špuntů. Často mají světlou barvu, aby nezanechávaly žádné stopy na podlaze haly. Samozřejmě v našem sortimentu najdeš i halovou obuv. Pokud hraješ častěji na bahnitém, hlubokém podkladu, měl by sis koupit fotbalovou obuv s označením "SG", která je koncipována pro extrémně měkký podklad a která díky svým špuntům optimálně drží na povrchu těžkém pro hru. Podrážka fotbalové obuvi je tedy důležitým faktorem, který bys měl mít při nákupu na zřeteli. Rozdíly jsou i v materiálech obuvi. K dostání jsou modely, které jsou celé vyrobené z kůže, ale i zcela syntetické nebo kombinace obou variant. Kromě speciálního způsobu zpracování hraje důležitou roli prodyšnost, aby se hráč během tréninku nebo zápasu nezačal příliš potit.

Rozmanitost značek a špičkové modely

Ve fotbalovém on-line shopu Hervis nabízíme pro muže i děti moderní a kvalitní obuv značek Adidas, Nike a Puma. V nabídce se nachází Nike Mercurial, který v současné době patří k nejoblíbenějším modelům na trávník i do haly. Poznej modely Adidas FG, které nosí i fotbalová hvězda Lionell Messi. Fotbalová obuv Hervis přesvědčí nejen rozmanitostí značek, nejnovějšími technologiemi a příjemným přizpůsobivým tvarem. Náš sortiment je tvořen jak výraznou, pestrobarevnou obuví, tak obuví s klasickým decentním designem. Hervis dokázal v rámci podpory klubů přesvědčit již mnohé uznávané fotbalové kluby o své nabídce a dodává fotbalovou obuv celým týmům. Pokud chceš mít špičkovou obuv, prohlédni si jednoduše sekci fotbal našeho on-line shopu a objednej si zboží přímo domů nebo do vybrané prodejny.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru