Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Předchozí
x Zavřít

Outdoor obuv

Outdoor obuv udržuje vaše nohy v suchu, poskytuje jim stabilitu a šetří vaše klouby. Ať už je nosíte při túrách nebo ve volném čase, tato obuv vám umožní bezpečnou chůzi. Prodyšnost pro příjemné klima nohou, sucho a komfort, to jsou jen některé z mnoha výhod outdoorové obuvi. Také ve volném čase mohou představovat hezký módní prvek. Nahlédněte do Hervis Outdoor Shopu a objevte zde obuv špičkových značek jako Salomon, Salewa a La Sportiva.

Akce  
Odstranit všechy filtry x

119 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Outdoor obuv | Hervis Online Shop

Jakou outdoorovou obuv vybrat?

Dobrá outdoorová obuv je pro bezpečnou a pohodovou túru nezbytná. Ať už jste mladí nebo staří, dámy, pánové nebo děti – bez správné obuvi se vám žádné venkovní sportovní aktivity nevydaří. Neboť nohy jsou při turistice zatěžovány nejvíce a proto by měly mít dostatečnou podporu. V optimálním případě by měla obuv mít opěrnou funkci a neklouzavý povrch. Předtím, než si však nové boty nazujete, chtěli bychom vám ještě vysvětlit různé varianty outdoorové obuvi.

Horská obuv

Podle toho, jaký outdoorový sport provozujete, máte k dispozici různou outdoor obuv. Pro horolezce se nejvíce hodí horská obuv. Tato obuv se vyznačuje tím, že je velmi robustní a vhodná pro vysokohorské túry. Horská obuv existuje výhradně v High Cut variantách, takže slouží jako optimální opora. Může tak zabránit podvrtnutí nohy v terénu a následnému zranění. Vedle podpěrné funkce je tato vysoce kvalitní obuv také odpuzující vodu a prodyšná. Právě ve vysokohorských oblastech se často nelze spoléhat na předpovědi počasí, takže i při spontánních náhlých změnách počasí musí obuv zůstat suchá. Každý horolezec totiž ví, že ve výšce není přístřeší na každém rohu. Mnohá horská obuv je k dostání také jako pevná obuv s mačkami, takže se vyplatí všem horolezcům.

Robustnost outdoor obuvi zaručuje materiál, z něhož je obuv vyrobena. Podešev je drsná a neklouže a vedle stability umožňuje také příjemné odvalování chodidla.

Trekingová a hikingová obuv

Tyto funkční technologie najdete také u trekingové a hikingové obuvi. Tuto outdoorovou obuv s oblibou nosí turisté v nižších horách. Stejně jako horská obuv mají nejrůznější funkce. Zatímco hikingová obuv se ve zvýšené míře nosí i ve volném čase, trekingová obuv se doporučuje především pro lehké horské túry. Mnoho modelů trekingové obuvi je vyrobeno pomocí technologie Gore Tex Surround, takže obuv udržuje teplo při nízkých teplotách a zároveň ji lze nosit i v létě. Gore Tex Surround obuv je velmi vzdušná a prodyšná a zajišťuje tak v botách příjemné klima.

Sport a volný čas

Tuto robustní obuv se sportovním vzhledem nosí nadšení turisté i vyznavači módních stylů ve svém volném čase. Dobrá moderní hikingová obuv se často neliší od klasické rekreační obuvi pro volný čas. Díky pohodlnosti se stále častěji nosí na procházkách, na cestě do práce nebo při lehkých túrách. Nové technologie, jako například tlumená podrážka, zajišťují, že je tato obuv příjemnou změnou také pro obyvatele měst. V Hervis Outdoor Shopu najdete nejrůznější modely špičkových značek jako Salomon, Salewa a La Sportiva. Najděte si svého favorita, objednejte si jej online a nechte si jej doručit k vám domů nebo do vámi vybrané prodejny!

14 dní na vrácení peněz 14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů 100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru