Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Předchozí
x Zavřít
Skialpinismus
Skialp je ideální možností, jak si užít nedotčenou přírodu a vyhnout se masám lidí na sjezdovce. Kdo považuje skialp za svůj koníček, ten by se měl optimálně vybavit. Protože takovou túru na lyžích bychom v žádném případě neměli brát na lehkou váhu. Ať již začátečníci nebo zkušení lyžaři, pro skialp najdete v eshopu Hervis velký výběr skialpových lyží, skialpových bot, protektorů, lavinové ochrany, lavinových batohů a vhodného skialpového oblečení. Objednávejte rovnou online a nechejte si zboží doručit až k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu a buďte připraveni pro váš příští vrchol.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

73 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Skialp v eshopu Hervis

Skialp má různá pojmenování: chůze na lyžích, túry na lyžích, horolezectví na lyžích apod. Ať už se tento zimní sport označuje jakkoli, těší se rostoucí popularitě. Určitě jste ještě nezažili sezónu, během níž byste nenarazili na skialpinisty.

Vzhůru se správným vybavením

Nadšení horolezci podnikali první lyžařské túry již na konci 19. století. Důvodem bylo hlavně to, že ještě neexistovaly sjezdovky. Jediná možnost tedy byla, pokud jste si chtěli užít sjezd, vystoupat nahoru po svých. To bylo samozřejmě velmi náročné, především v extrémních klimatických podmínkách a při riziku pádu laviny. Pro skialp musíte být dobře vybaveni.

V eshopu Hervis s vybavením pro skialp najdete vše, co budete potřebovat k dobývání vrcholků. Nejdůležitějším vybavením jsou skialpové lyže, které jsou kratší a širší než běžné lyže. Protože si při skialpu užijete sjezdy dolů v prašanu, jsou skialpové lyže tím hlavním předpokladem. Odpovídající skialpové boty jsou lehčí než lyžařské boty pro sjezdové lyžování, což je výhodou především při chůzi vzhůru. Skialpové vázání je rovněž speciálně určeno pro tento sport, protože umožňuje zvedat patu, což značně usnadňuje výstup. Skialpové oblečení odolné proti počasí a pevné je pro skialp rovněž nutností. Větruodolné a funkční oblečeni vás udržuje v teple a v suchu, čímž je každá výprava komfortnější.

Nepříjemnou součástí při skialpu na horách je ale neustálá lavinová hrozba. Skialpinisté jsou velmi ohroženi a měli by být náležitě vybaveni. Lavinová ochrana, jako jsou například zařízení pro vyhledávání v lavině, lopatky, lavinové sondy apod., se snadno přenáší a mohou v případě nouze zachránit život. Veškeré potřebné vybavení si můžete pohodlně uložit do lavinového batohu. Díky vysokému objemu a prostoru v batohu bude vaším optimálním průvodcem na náročných túrách. Kromě toho oceníte i vhodné protektory. Ty chrání a zpevňují kolena, lokty, záda nebo rovnou celý trup.
S tímto příslušenstvím pro skialp z eshopu Hervis budete vybaveni na každou túru!

14 dní na vrácení peněz 14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů 100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru