Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Běžecké oblečení

Hervis nabízí neustále nové nabídky běžeckého oblečení od předních značek jako Adidas, Nike, Asics a Benger. Objevte funkční běžecká trička, kalhoty a bundy a objednejte si vše, co potřebujete pro svůj běžecký trénink, jednoduše online u Hervisu.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

200 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Běžecké oblečení za nepřekonatelné ceny

Výborně vybaveni s vaším novým běžeckým oblečením

Vhodné vybavení a oblečení je nezbytné při každém sportu. Kdo už se někdy věnoval joggingu nebo absolvoval běžecký trénink, určitě ví, jak je důležité mít tu správnou běžeckou obuv. Ovšem nejen obuv, ale i běžecké oblečení může přispět k pozitivnímu zážitku z běhání. Zatímco kvalitní běžecká obuv zaručuje optimální tlumení, správný pohyb prstů na nohou a přispívá k ochraně kloubů, zaručuje správné běžecké oblečení díky svým funkčním vlastnostem obzvláště vysoký komfort při nošení.

Proč funkční oblečení?

Když se člověk při běhu začne pořádně potit, může se tato skutečnost bez funkčního oblečení rychle negativně projevit na výkonnosti. Vznikající vlhkost totiž odebírá tělu teplo, snižuje izolační vlastnosti oblečení a vytváří nepříjemný pocit. Navíc člověk riskuje s nevhodným oblečením zranění v důsledku podchlazených svalů a nachlazení. Funkční běžecké oblečení má tu výhodu, že vlhkost je odváděna pryč a tělo zůstává suché. Tyto vlastnosti jsou garantovány u běžeckých bund, triček a kalhot předních značek díky použití vhodných technologií. Ať již CLIMACOOL od Adidas, DRI-FIT od Nike nebo DryCELL od Puma, všechny tyto vysoce funkční materiály zajistí, že pot bude rychle odváděn ven. Vysoce kvalitní běžecké oblečení se tedy vyznačuje následujícími funkcemi:

● odvádění potu
● prodyšnost
● volnost pohybu

Dobré běžecké oblečení je navíc obzvláště lehké a poskytuje velký komfort při nošení jak při tréninku, tak při závodech. Běžecké bundy a kalhoty vybavené technologií GORE-TEX®, se hodí obzvláště při běhu při větru a špatném počasí, neboť jsou zároveň prodyšné, nepromokavé a odolné proti větru.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru