Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Běžecké rukavice

Běháte vášnivě rádi i během chladného ročního období a už vás nebaví vracet se domů se studenýma rukama? Pak jste tady správně. V internetovém obchodě Hervis najdete běžecké rukavice předních značek jako Nike, s nimiž budete i během zimních měsíců perfektně vybaveni. Objednejte ještě dnes a nechte si vaše nové rukavice doručit přímo až domů.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

3 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Běžecké rukavice – již nikdy studené ruce!

Především na podzim a v zimě je počasí další překážkou pro všechny outdoorové sportovce. Pro běžce je proto obzvláště důležité udržovat vrchní část těla a ruce teplé, protože nejsou neustále v pohybu. Aby člověk nebyl dalšími součástmi oblečení pokud možno omezen, existuje četné funkční oblečení, které je jak hřejivé, tak prodyšné, aniž by přitom byla omezena volnost pohybu. Ovšem mnoho lidí zapomíná při nákupu funkčního oblečení na své ruce a místo toho si vezmou obyčejné rukavice nebo běhají úplně bez nich.

Čím jsou běžecké rukavice tak mimořádné?

Na rozdíl od běžných rukavic jsou běžecké rukavice přizpůsobené speciálně potřebám sportovců, kteří se nechtějí vzdát tréninku ani během chladných měsíců. Hřejí ruce efektivně, aniž by vás rušily při vaší rutině, a při tom jsou ještě obzvlášť prodyšné. Jejich funkce odvádět vlhkost zevnitř ven způsobuje příjemný pocit při nošení a zajišťuje jak při tréninku, tak po něm suché a prokrvené ruce. Příliš široké nebo také příliš úzké rukavice vás omezují a představují spíše zátěž než pomoc, a proto by měl člověk při nákupu běžeckých rukavic obzvláště dbát na správnou velikost. Aby byl člověk i při omezeném denním světle a při špatném počasí dobře rozpoznatelný všemi účastníky provozu, jsou běžecké rukavice vybaveny reflexními prvky. Ani při běhu bychom totiž nikdy neměli opomíjet vlastní bezpečnost. Další výhody kromě reflexních prvků zajišťujících optimální viditelnost je použití prodyšných, velmi lehkých a rychleschnoucích materiálů, a také vybavení materiálem softshell nebo ochranou proti větru. Běžecké rukavice se hodí také pro další venkovní sporty jako například turistika na sněžnicích a nordic walking.
V internetovém obchodě Hervis najdete velký výběr běžeckých rukavic, s nimiž budete perfektně vybaveni na nadcházející zimu. Objednejte ještě dnes a nechte si vaše nové rukavice doručit pohodlně až domů.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru