Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Běh

V eshopu Hervis Fitness najdete vše, co budete potřebovat na běh. Od běžeckých triček a kalhot přes běžecké boty až po běžecké prádlo. Ať již chcete absolvovat váš běžecký trénink nebo běháte jen příležitostně, správné oblečení je nepostradatelné. Objevujte přední značky na sport, jako Nike, Asics a Benger. Oblékněte se u Hervis a běhání vás bude bavit mnohem více!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

473 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
FT 60 M černý
Polar FT 60 M černý
-33%
Polar  FT 60 M černý
2,400 Kč
místo 3,599 Kč *

Vše, co potřebujete na běh - v eshopu Hervis

V zásadě máte dvě možnosti: Buď ručník zahodíte, nebo si s ním utřete pot z čela. Běhání je přirozené. Nepotřebujete žádné nářadí nebo roční smlouvu do fitness studia. Nejste vázáni otvírací dobou. Běh můžete provozovat, kde a kdy chcete. Před prací, o víkendech, nebo dokonce v noci nebo v dešti. S vlastníma nohama a vlastní vůlí jde všechno. I kde běháte, si můžete určit sami. Jste spíše přírodní typ člověka, běháte raději po polích a v lese? Po nerovném terénu se stoupáním a klesáním? Nebo spíše po asfaltu, v parcích a v bočních uličkách města?

A tak je to správně. Hlavně, že vás to baví a udržujete si kondici. Co vás dále zajímá, je zdraví. Protože každý ví, že je při běhu zásadní správné vybavení. Od vhodné obuvi, která šetří vaše klouby, až po kompresní trika a kalhoty, které vám poskytnou oporu a odlehčí svalům a v konečném důsledku pomohou zlepšovat vaše výsledky. Dle zkušeností je doba regenerace s kompresním sportovním oblečením kratší než bez něj. Další výhodou je, že trika a kalhoty přesně sedí na těle. V chladnějším období můžete přidat další vrstvu. Kompresní oblečení také díky speciální úpravě textilu chladí, což oceníte především v létě. Pokud máte zájem, prohlédněte si naši nabídku v eshopu Hervis pro běžecká trička a topy, a běžecké ponožky a také kalhoty a kraťasy s jejich funkcí.

To nejdůležitější při běhu ale jsou správné běžecké boty. Správné boty nerozhodují o vašem výkonu a rychlosti, ale o vašem zdraví. Mnoho běžců, ať již to jsou příležitostní běžci nebo závodníci, si mohou nohy a klouby poškodit, pokud nosí nesprávnou obuv. Na správnou běžeckou obuv se začalo dbát teprve nedávno. Proto vám Hervis nabízí ve svých prodejnách zdarma analýzu chodidel. Během VIP dnů a večerů, při kterých vám, jako členům klubu Hervis rádi poradíme, a můžete si společně s firmou Asics nechat provést analýzu běhu a chodidel speciálními senzory. V našem eshopu najdete kromě jiného běžeckou obuv Asics,Nike a Salomon, a také mnoho dalších značkových běžeckých bot.

S profesionálním oblečením a správnými botami si užijete nejen běh, ale i pozitivní vliv běhu na vaše zdraví. Posilování pohybového aparátu, duševní rovnováha, posílení imunitního systému, kontrola hmotnosti a posílení kardiovaskulárního systému. Již starý římský satirický básník Juvenal zjistil, že: „Ve zdravém těle, zdravý duch!”

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru