Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Cestovní zavazadla

Hledáte cestovní zavazadla jako tašky nebo kufry, které by vám měly doprovázet na vašem příštím dobrodružství? Pak jste zde správně! V eshopu Hervis najdete velký výběr cestovních zavazadel předních značek, jako American Tourister, Proworld, Kilimanjaro a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete mnoho příslušenství, které je ideální na menší výlety. Objednávejte ještě dnes online a nechejte si vaše nové cestovní zavazadlo pohodlně doručit až domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

123 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Cestovní zavazadla - Vybavení pro každé dobrodružství!

Při výběru cestovních zavazadel je velmi důležité, aby byly taška nebo kufr vhodné přesně pro příslušný účel. Bylo by nesmyslné použít kufr na oblečení na trénink, nebo na něco křehkého použít sportovní tašku. Kromě toho by mělo cestovní zavazadlo splňovat vaše preference a odpovídat délce cesty, aby bylo co nejpraktičtější. Nezapomínejte při tom ani na bezpečnost, proto jsou již kufry vybaveny zabudovaným zámkem na číselný kód. U cestovních zavazadel je obzvláště důležité dbát na kvalitu, abyste jednak nemuseli kupovat každý rok nové, a abyste také měli k dispozici bezpečný a spolehlivý úložný prostor pro vaše cenné věci.

Co dělá cestovní zavazadlo dobrým?

Správné cestovní zavazadlo by mělo být odolné, aniž by bylo příliš těžké, abyste nemuseli mít obavy o vaše věci, ale zároveň nemuseli vláčet příliš těžkou zátěž. V ideálním případě je vnější skořepina vyrobena z vodoodpudivého materiálu a i zipy by měly být vodotěsné. Kromě toho by mělo být vybaveno kolečky a nastavitelnou teleskopickou rukojetí, abyste je mohli pohodlně a bez problémů překládat na letišti z terminálu na terminál. Dobré cestovní zavazadlo je uvnitř vybaveno dostatečně velkým úložným prostorem s oddíly, přihrádkami a síťovanými kapsami. Kromě toho jsou praktické i křížové popruhy k zajištění zabalených předmětů, sloužící i jako ochrana před pokrčením vašeho oblečení.

Velký výběr značek u Hervis

U cestovních zavazadel je obzvláště důležité dbát na kvalitu, aby vaše zavazadlo bezpečně a bez úhony doputovalo do cílové destinace. V této oblasti se již za poslední léta etablovali někteří výrobci, kteří své produkty prodávají po celém světě. Především Proworld a American Tourister přesvědčí svými odolnými cestovními kufry se zámky na číselný kód a výběrem velikostí, které budou perfektně vyhovovat vašim požadavkům. Kromě kufrů najdete v eshopu Hervis i sortiment sportovních tašek předních značek, jako Puma, Reebok a Converse. Najdete zde také různé náprsní tašky a ledvinky, které jsou perfektní pro malá dobrodružství a výlety. Objednejte si je ještě dne v eshopu Hervis a nechejte si vaše nové zavazadlo doručit až k vám domů.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru