Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Předchozí
x Zavřít

Cyklistické kalhoty

Objednávejte kvalitní cyklistické kalhoty v eshopu Hervis. S kalhotami předních značek, jako Benger, Löffler nebo Vaude budete na vašem příštím cyklovýletě nebo horské cyklotúře nebo závodech skvěle vybaveni.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

10 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Cyklistické kalhoty v eshopu Hervis

S vhodnými cyklistickými kalhotami si můžete být jisti, že budete pro tyto účely perfektně připraveni. Pokud plánujete strávit v sedle kola několik hodin, vyplatí se mít v každém případě dobré cyklistické kalhoty. To platí jak pro hobby jezdce, tak i pro zkušené sportovce. Aplikované polstrování zajistí, že budete moci v sedle kola déle sedět bez bolestí. U Hervis najdete výběr krátkých i dlouhých cyklistických kalhot pro ženy i muže.

Klasika mezi cyklistickými kalhotami - úzké a aerodynamické

V zásadě se při koupi cyklistických kalhot nekladou meze a můžete nosit, co chcete. Ale pro určité účely jsou některé modely vhodnější než jiné. Pokud se věnujete závodní cyklistice, doporučujeme vám spíše těsně přiléhavé cyklistické kalhoty. Těsně přiléhající kalhoty mají lepší aerodynamické vlastnosti než modely s širším střihem. Pokud jde o to, zlepšovat vaše časy na závodním kole, doporučujeme tedy spíše úzké cyklistické kalhoty. Ty se vyznačují především lehkým a elastickým materiálem a po vyprání rychle schnou. Podle toho, v jakém ročním období na kole jezdíte, byste měli volit i délku cyklistických kalhot. V létě jsou upřednostňovány spíše krátké cyklistické kalhoty, v chladnějších měsících jsou vhodné spíše delší modely.

Volnější cyklistické kalhoty pro horská kola a hobby jezdce

Pokud vám jde u cyklistiky spíše o zábavu, než o rychlosti, najdete v Hervis cyklistické kalhoty s širším střihem. Pokud nezávodíte, vyberete si pravděpodobně spíše volnější cyklistické kalhoty. Tyto modely jsou oproti užším variantám většinou vybaveny kapsami. Dalším znakem volnějších cyklistických kalhot jsou všité vnitřní kalhoty, které lze často vyjmout.

Polstrování je to, co dělá tyto kalhoty cyklistickými

Hlavním argumentem pro zakoupení cyklistických kalhot je polstrování v oblasti sedu a rozkroku. Díky tomuto řešení zabráníte tomu, abyste již po krátké ujeté vzdálenosti pociťovali bolest při sezení v sedle. Tlakem sedla a malými nárazy na nerovném terénu je nutné sedět měkčeji. Přesně tento účel plní polstrování uvnitř cyklistických kalhot. Jako polstrování bude pro vás to pravé, závisí především na druhu jízdního kola a tvaru sedla. V eshopu Hervis najdete velký výběr nejrůznějších cyklistických kalhot. Vybírejte své favority a objednávejte pohodlně až k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu v blízkosti vašeho bydliště a vyzkoušejte si cyklistické kalhoty bez stresu!
14 dní na vrácení peněz 14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů 100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru