Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Jízdní kola

Hledáš vhodné kolo na své cyklovýlety, každodenní cestu do školy nebo do práce nebo na sportovní dobrodružství? V cykloobchodě Hervis máš k dispozici velký výběr různých jízdních kol - od městských kol a trekingových kol přes krosová kola až po horská kola a elektrokola v řadě různých provedeních. Tady určitě najdeš správné kolo pro tebe!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

60 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Chceš si koupit jízdní kolo, ale nemůžeš se rozhodnout? Neměj strach, povíme ti všechno, co je o kolech nutné vědět!

Jaké jízdní kolo vybrat?

Jak individuální je každý cyklista, tak jedinečná jsou i různá jízdní kola. Proto je velmi důležité, abys věděl, jaké kolo s k tobě hodí. Protože my ti nabízíme všechny možné druhy jízdních kol špičkových značek: KTM, X Fact, Kettler, Benger, Cygnus

Cygnus a řadu dalších. Takže jaký typ jsi ty? Miluješ pohodovou jízdu na kole po městě a vyřizovat si při tom všechny potřeby? Pak se podívej na naše městská kola. Městské kolo je klasické kolo do města. Je vybaveno koši, blatníky a světly, díky svému lehkému, ale stabilnímu rámu se super řídí a díky nízkému nástupu je mohou používat všechny věkové skupiny. Nebo si chceš raději koupit trekingové kolo? To znamená, že kromě silnic rád jezdíš i v lehčím terénu, jako jsou štěrkové a lesní cesty. Trekingová kola mají integrovaná světla, blatníky a nosič. Vedle městského kola je tak i trekingové kolo skvěle vybaveno i na použití v městském silničním provozu. Je pohodlné a univerzálně použitelné, podle toho, kde a jak chceš jezdit!

Pokud máš ale raději sportovnější jízdu, pak ti doporučujeme spíše krosové kolo. Toto jízdní kolo je stejně jako trekingové kolo vybaveno koly s průměrem 28 palců, ale díky své obecné konstrukci se jedná o sportovnější variantu. Krosové kolo je v porovnání s horským kolem velmi úzké, proto s ním lze velmi dobře jezdit i na silnici. Krosové kolo je dobrou alternativou pro všechny sportovce, kteří nechtějí přejít na horské kolo, protože představuje optimální mix trekingového a horského kola.

Ale jestli si chceš přeci jenom raději koupit horské kolo - není to problém! I tato kola máme v nabídce. Horské kolo 26 palců je oblíbené především jako kolo pro mládež. Naše horská kola 27,5 palců se naopak skvěle hodí do terénu, protože mají nižší valivý odpor, snadno se ovládají a jsou mimořádně flexibilní. Pokud tedy rád sjíždíš úzké traily, jedná se o to správné kolo pro tebe! Samozřejmě máme v sortimentu i 29-palcová horská kola, která si tě získají svým komfortem, klidným chodem, ovládáním a bezpečností. Jeho jízdní vlastnosti se postarají o to, že budeš v sedle rychlejší a díky velikosti kola se rovněž lépe kompenzují nerovnosti. Jak v terénu tak i na rovných úsecích budeš moci jet svižněji. A s padnoucí cyklistickou helmou se ti jako zkušenému jezdci nemůže nic stát!

Jako poslední typ ti samozřejmě nechceme utajit naše elektrokola. Elektrokola, nazývaná také e-bikes, mají na silnici kvůli svému nízkému profilu velmi vhodné pneumatiky a proto se optimálně hodí pro městský provoz. Dále mají integrované osvětlení a blatníky, aby ses ani při dešti nezašpinil. To nejlepší na elektrokolech ale je, že si je můžeš koupit ve všech variantách! Máš volný výběr: trekingová, krosová, městská nebo horská elektrokola. Všechna jsou poháněna středovými motory, které šetří tvé vlastní síly, i když právě jedeš do kopce. Tak můžeš dosáhnout vyšší cíle, aniž bys ztratil dech, a naplánovat si delší výlety. Baterie elektrokol mají již částečně dojezd až 120 km a lze je zcela jednoduše dobít na čerpacích stanicích pohonných hmot nebo přímo u tebe doma.

Už sis našel svého favorita? Tak si své jízdní kolo objednej hned online nebo navštiv některou z našich prodejen. Naši zaměstnanci ti při výběru správného jízdního kola rádi poradí.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru