Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Cyklistika

Cyklistika se v posledních letech stává stále oblíbenějším sportem a příjemným způsobem trávení volného času. Mnoho lidí, mladých i starších, se udržuje jízdou na kole v kondici. Jízda na kole je dobrá na klouby a kromě toho i optimálním tréninkem srdce a krevního oběhu. V cykloobchodě Hervis se můžeš na své cyklovýlety obléct od hlavy až k patě a rovněž vhodné jízdní kolo si najdeš hned online.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

196 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Volný čas, svoboda, jízdní kolo - Náš internetový cykloobchod ti nabízí vše, co potřebuješ pro jízdu na kole

Při jízdě na kole lze urazit velké vzdálenosti a lépe vnímat své okolí - a to bez zatěžování životního prostředí! Moderní člověk proto více dbá na své zdraví a jezdí na kole. Zcela ve smyslu hesla: Raději spalovat tuk než benzín. Ve městě, na venkově nebo i v lesích nebo na horách. Jaký typ jsi ty? Máš rád, když se rychle pohybuješ v městské džungli a míjíš auta, která stojí v dopravní zácpě? V našem světě sportu najdeš vhodné kolo, abys mohl poznávat cyklostezky svého města. S městským kolem nebo trekingovým kolem můžeš pohodlně zdolat cestu do práce, do školy nebo i lehké tratě v terénu.

Městská a trekingová kola jsou ale především velmi praktická v každodenním životě. Blatníky ti poskytují ochranu před stříkající vodou a nosič ti pomáhá přepravovat věci. Jsi spíše sportovní typ a chtěl bys udělat něco pro svou kondici na zpevněných cestách nebo v terénu? Pak je pro tebe tou pravou volbou krosové kolo.

Krosová kola se vyznačují sportovní, ale přesto pohodlnou polohou sezení a mají mnohostranné využití. Velikost kol 28 palců zajišťuje stabilní jízdní vlastnosti na asfaltových cestách i v lehčím terénu. Rád prozkoumáváš na kole terén? Pak určitě dokážeš ocenit horské kolo.

Horská kola mají tlustší pneumatiky, většinou 26, 27,5 nebo dokonce 29 palců, které se liší svými jízdními vlastnostmi. Žhavým trendem současnosti jsou naše „devětadvacítky“. Tato 29-palcová horská kola si tě získají svým komfortem, tichým chodem, bezpečností a ovládáním. Díky větším kolům totiž lépe vyrovnávají nerovnosti terénu. Tak se i výlet přes různé překážky stane příjemným, sportovním zážitkem.

Nebo snad hledáš elektrokolo? V internetovém obchodě Hervis najdeš elektrokola v nejrůznějších provedeních. Elektrická kola se totiž hodí jak pro rekreační cyklisty, tak i pro sportovce, kteří při svém výletě v terénu chtějí trochu podpořit, aby mohli zdolat obtížnější nebo delší tratě. Ať už jezdíš kdekoli a jakkoli, naši zaměstnanci ti podrobně poradí a upraví tvé nové kolo podle tvých potřeb. Pouze tehdy, když se typ tvého kola k tobě optimální hodí, můžeš na kole prožít o to více radosti. Nezáleží tedy na tom, jestli chceš na kole jezdit do práce nebo ve volném čase poznávat na kole krajinu, tvoje pohodlí a bezpečnost mají nejvyšší prioritu. A to nejlepší nakonec: Kromě profesionálního poradenství v našich prodejnách si můžeš své kolo objednat také přes náš internetový obchod! Můžeš to udělat z domu nebo přímo u nás v prodejně. Protože v našem internetovém cykloobchodě najdeš všechno, co si tvé cyklistické srdce přeje. Jestliže si chceš koupit pneumatiky, objednat cyklistickou tašku nebo sedlo, tak se porozhlédni v našem širokém sortimentu cyklistického vybavení a objednej si pohodlně z domu nebo po konzultaci v našich prodejnách! Ale nejen tvé kolo potřebuje vhodné příslušenství na tvé individuální cyklovýlety, ale i ty sám! Aby ses mohl při jízdě na kole cítit po všech stránkách dobře, nabízí ti Hervis cyklistické oblečení od hlavy až po paty. Kdo jednou ujel delší trasy s cyklistickými kalhotami, nebude se již určitě chtít tohoto komfortu vzdát. Cyklistické oblečení se totiž vyznačuje svou vysokou funkčností a dokonale padnoucím tvarem.
Objev naši nabídku cyklistických kalhot, dresů, Radjacken a cyklistické obuvi. Od klasického až po barevně pestrý design zde nalezneš outfit, který se bude hodit k tvému kolu. Jsme na tebe připraveni: Po jízdě i před jízdou!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru