Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Dětské lyžařské oblečení

Dětské lyžařské oblečení ve střizích vhodných pro děti a v mnoha různých barvách nesmí chybět na žádné zimní rodinné dovolené! Aby byly vaše děti na sjezdovce a v drsném horském počasí dobře vybaveny, najdete v internetovém obchodě Hervis široký výběr funkčního dětského lyžařského oblečení předních značek jako Salomon, Protest, Leki, Snoxx, Benger a Cygnus. Vyberte si společně s dětmi a objednejte pohodlně online přímo domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

19 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Dětské lyžařské oblečení v internetovém obchodě Hervis

V chladném ročním období má mnoho rodin již pevný termín, na nějž se celý rok všichni těší: společnou zimní dovolenou v horách. Lyže pro malé i velké, potřebné vybavení a lyžařské oblečení se vytahuje ze skříní. A teď přijde první šok: děti již zase vyrostly a mají větší velikost. Zimní oblečení je na rukávech a nohavicích příliš krátké a již správně nesedí. Právě pro tyto případy nabízí internetový obchod Hervis velký výběr dětského lyžařského oblečení v pestrých barvách od předních značek jako Salomon, Protest, Leki, Snoxx, Benger a Cygnus, které si můžete jednoduše objednat online a nechat doručit až domů. Naše vlastní značky Hervis nabízejí také možnost kombinovat lyžařské kalhoty a bundy v různých velikostech a barvách. Protože lyžařské oblečení nemá pouze plnit svou funkci, ale mělo by být také módní, mohou se děti v internetovém obchodě samy rozhodnout, jaké modely se jim nejvíce líbí. Neboť to, že se člověk nachází v horách, samo o sobě neznamená, že by pro děti neměly být důležité trendy a móda.

Kromě elegantního designu by ale mělo dětské lyžařské oblečení především udržovat v teple a suchu. Ve vysokých horách často fouká studený vítr, proto musí materiály chránit proti větru. Speciálně vytvořené textilie zaručují, že malí lyžaři nebudou mrznout. Protože děti také rády řádí ve sněhu, jsou jejich lyžařské bundy obzvláště voděodolné a prodyšné, aby byl pot optimálně odváděn od kůže ven. Aby děti ve svém lyžařském oblečení na lanovce příliš rychle nevychladly, jsou bundy, kalhoty a další oblečení extra teple vycpané. Samozřejmě jsou integrovány také užitečné prvky jako ochrana proti sněhu a boční kapsy na skipas. Dětské lyžařské oblečení je přizpůsobeno tělesné velikosti a proporcím malých lyžařů, čímž je dosaženo, že jim oblečení výborně sedí. Připravte své děti s módním lyžařským oblečením z internetového obchodu Hervis na příští zimní rodinnou dovolenou. Vyberte si společně vaše favority a objednejte online až domů!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru