Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Dětská zimní obuv

Stále ještě hledáte vhodnou dětskou obuv pro chladné roční období? Pak se podívejte do internetového obchodu Hervis a objevte celý sortiment dětské zimní obuvi předních značek jako Kilimanjaro Arctic a Salomon. Objednejte si ještě dnes online přímo domů nebo si nechte zboží pohodlně doručit do vybrané prodejny ve vašem okolí!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

10 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Dětská zimní obuv předních značek v internetovém obchodě Hervis

Když se blíží zima, vyndávají se ze skříně také zimní boty. Pro děti to někdy může být výzva: ve srovnání s loňským rokem zase vyrostly a staré boty jim už nesedí. Abyste se vyhnuli otravným cestám do nákupních center, nabízí vám internetový obchod Hervis obrovský výběr dětských zimních bot od osvědčených značek jako Kilimanjaro Arctic a Salomon.

Na co je třeba dbát při nákupu zimní dětské obuvi

Dětská obuv musí vydržet vysokou zátěž. Ať chlapci nebo dívky, děti srší energií a touhou po pohybu, především venku. V chladném ročním období se k tomu přidají ještě zvláštní povětrnostní podmínky, a proto opravdu dobré dětské zimní boty musí hodně vydržet. Důležité předpoklady, které by měly zimní boty pro děti a mládež splňovat, jsou:

● prodyšnost
● voděodolné materiály
● odolnost proti počasí
● protiskluzové podrážky pro bezpečný pohyb při vlhku a sněhu
● teplo izolující textilie

Kromě těchto četných funkcí by měly být dětské zimní boty především robustní a pohodlné, aniž by ovšem omezovaly svobodu pohybu. Kromě toho je pro děti v období růstu velmi důležitý střih odpovídající tvaru nohy, aby nedocházelo k chybnému držení těla v dospělém věku. Protože v zimě se zpravidla slunce moc často neobjevuje, jsou dětské zimní boty s odrazkami obzvláště praktické pro viditelnost při hře venku. Zapínání hraje také důležitou roli. Pro menší děti jsou v nabídce boty se suchým zipem, jinak samozřejmě existují i varianty s tkaničkami. V každém případě by se měly děti ve svých zimních botách dobře cítit a rády je nosit.

Pohodlí v zimě s Hervisem

Protože také naši nejmenší kladou důraz na elegantní obuv, měly by být i dětské zimní boty nejen pohodlné, ale také opticky přitažlivé. V sortimentu internetového obchodu Hervis proto najdete nejrůznější modely pro kluky i holky. Objednejte si pohodlně v internetovém obchodě Hervis přímo domů nebo si nechte zboží doručit do prodejny ve vašem okolí, kde si mohou vaše děti své nové zimní boty hned vyzkoušet a otestovat. Když nebudou sedět nebo se jim nebudou líbit, můžete je zcela jednoduše vrátit a nechat si do prodejny nebo domů doručit jiný pár.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru