Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Dětská obuv

U Hervisu najdete jak sportovní dětské boty pro všední den, tak i boty na turistiku a další outdoorové aktivity. Kromě toho nabízíme boty v dětských velikostech pro různé druhy sportů. Prohlédněte si náš aktuální sortiment a objednejte si dětskou obuv pohodlně online.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

111 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Dětská sportovní obuv v internetovém obchodě Hervis

Hervis nabízí kromě širokého sortimentu obuvi pro dospělé také velký výběr dětské obuvi pro oblast volného času a různé sporty. Kdo hledá dětské boty pro všední den, najde v našem internetovém obchodě mimo jiné volnočasovou obuv značek Adidas a Converse, které jsou velmi oblíbené především u dětí a mládeže. Tyto sportovní tretry jsou většinou vybaveny gumovou podrážkou, která zaručuje ochranu proti uklouznutí. Modely, u nichž je svrchní materiál kůže nebo umělá kůže, se dají jednoduše čistit, když se děti hodně pohybují v přírodě. Naše trendy dětské boty jsou vhodné jak pro dívky, tak pro chlapce různého věku, protože jsou vyráběny v mnoha různých barvách a velikostech.

Outdoorová obuv pro děti

Obzvláště milovníci přírody najdou v internetovém obchodě Hervis to, co hledají. Aby byly i děti při aktivitách v přírodě co nejlépe vybaveny, nabízíme dětskou obuv pro turistiku a trailový běh od značek s outdoorovou módou jako Salewa, Lowa a Kilimanjaro. Většina outdoorové a turistické obuvi pro děti je voděodolná a prodyšná a nabízí dětem ochranu při venkovních aktivitách. Speciálně vyvinuté podrážky s profilovanou podrážkou zaručují dobrou oporu v terénu a výše střižené modely poskytují dětem dodatečnou stabilitu nohy. Outdoorové boty pro děti s rychloupínacím systémem jsou obzvláště oblíbené, protože se dají snadno obout a vyzout.

Sportovní obuv pro děti

Kromě volnočasové a outdoorové obuvi nabízí Hervis také dětskou obuv pro různé druhy sportů. Právě fotbal je u dětí a mládeže velmi oblíbený. Kromě fotbalového oblečení si můžete jednoduše online objednat i dětskou fotbalovou obuv. Fotbalová obuv pro děti existuje jak na trávník, tak do haly. Koho to láká na sjezdovku, ten by si měl blíže prohlédnout dětské lyžařské boty od značek Salomon a Atomic. Dětské lyžáky nabízíme jak pro začátečníky, kteří stojí poprvé na lyžích, tak pro pokročilé, kteří již umí jezdit rychleji. Dětskou obuv pro volný čas, outdoor a sport si můžete jednoduše objednat online v internetovém obchodě Hervis a nechat doručit až domů nebo do vybrané prodejny.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru