Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Fitness oblečení

Fitness a sportovní oblečení se řídí podle aktuálních trendů ve světě módy a objevují se také stále více v sekci oděvů pro volný čas. Aktuální módní trendy se v současnosti dokonce řídí podle klasického fitness looku. Vedle módního designu nejnovějšího fitness oblečení je však důležitým prvkem především také funkčnost. Sportovní oblečení má zaručit zdravé sportovní cvičení, optimální komfort při nošení a absolutní výkonnost. Požadavky se přitom pro jednotlivé sporty liší a vhodné fitness oblečení vás optimálně podpoří při vašem oblíbeném sportu! Jestli jste fanouškem funkčního sportovního oblečení a sledujete nejnovější módní trendy, pak vás zcela nadchnou naše fitness kalhoty, sportovní soupravy, trička a topy a svetry a mikiny vyhlášených značek Adidas, Nike, Under Armour!

Akce  
Odstranit všechy filtry x

254 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Fitness oblečení z Hervisu – pro sportování a volný čas

Velký výběr, špičkové značky

V našem sortimentu najdete fitness sportovní soupravy, kalhoty, trička a topy a svetry a mikiny. Zde si můžete vybírat ze špičkových značek jako Under Armour, Adidas, Nike, Benger a mnoha dalších! Můžete samozřejmě také navštívit naše prodejny a sdělit vaše přání našim zaměstnancům. Ti vám ochotně poradí a najdou vhodné fitness oblečení, které splní vaše požadavky.

Funkce v kombinaci s módou

Také my v Hervisu od naší nabídky očekáváme určité atributy, proto vám naše fitness oblečení poskytne:

  • ochranu před chladem v zimě a ochlazující funkce v létě
  • prodyšnost
  • materiály odvádějící pot
  • lehkou tkaninu bez zatěžování
  • ochranu před větrem
  • nepromokavost.

Když si prohlédnete náš sortiment, uvidíte, že nabízíme všechno, od super pestrobarevných a křiklavých barev až po jednotné a klasické barvy. Podle toho, co rádi nosíte, můžete si i s naším fitness oblečením vytvořit svůj styl. Naše fitness oblečení můžete nosit po celý rok, protože máme v nabídce kousky pro každé roční období. Například fitness kalhoty jsou k dostání vedle všech možných barev také v různých délkách: dlouhé, Capri a krátké. Můžete se tak vybavit pro váš sport vždy podle sezóny a počasí. Pokud tedy chcete nejen zůstat fit, ale získat také optimální podporu A přitom navíc dobře vypadat, pak jste se u Hervisu ocitli na správném místě.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru