Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Fitness

V oddělení fitness v eshopu Hervis Fitness najdete vše, co budete potřebovat pro váš fitness trénink. Od fitness oblečení, fitness rukavice až po fitness příslušenství, jako jsou rukavice, karimatky a míče. Hervis dbá na funkčnost a módní trendy, stejně jako na vývoj nejnovějších technologií a nabízí i efektivní, rozmanité fitness nářadí . Jen si vybrat.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

377 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
FT 60 M černý
Polar FT 60 M černý
-33%
Polar  FT 60 M černý
2,400 Kč
místo 3,599 Kč *

Eshop Hervis pro fitness - Víme, na čem záleží

Fitness hraje v každodenním životě stále větší roli, protože nepodporuje jen zdraví, ale posiluje také ducha. Existuje celá řada sportovních odvětví a tréninkových nářadí, s kterými můžete zvyšovat svou fyzickou kondici - k tomu eshop Hervis nabízí fitness nářadí, jako jsou domácí trenažéry a příslušenství, např. podložky na jógu a míče. Vyzkoušejte jednoduše, jaký sport a fitness zařízení se vám zamlouvají a pusťte se do toho!

Výhody funkčního fitness oblečení

Fitness oblečení nebo funkční oblečení vám zajistí optimální komfort při nošení, abyste se při sportu cítili pohodlně. Některými dalšími výhodami, které fitness oblečení nabízí, jsou například:
  • ochrana před chladem během zimy a ochlazení během léta
  • prodyšnost
  • materiály odvádějící vlhkost
  • lehká tkanina bez zatížení
  • ochrana před větrem
  • vodotěsnost
V našem eshopu samozřejmě najdete jen renomované značky, jako Adidas, Benger, Nike a mnoho dalších!

Fitness obuv - pohodlné a lehké

Kromě padnoucího fitness oblečení a fitness nářadí najdete v eshopu Hervis také fitness obuv. Každý sportovec ví, že bychom do většiny tréninkových sportovních hal neměli vstupovat s běžnými botami a teniskami. Fitness obuv je naproti tomu ideální pro trénink uvnitř. Byla vyvinuta speciálně pro tlumení a stabilitu, aby byly vaše nohy chráněny a lépe odolávaly každému zatížení. Také prodyšnost je důležitým faktorem při koupi fitness obuvi. Mohli jste zjistit, jaké možnosti máte při optimalizaci vaší kondice. Jste připraveni? Objednávejte jednoduše online vše, co budete potřebovat, v eshopu Hervis.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru