Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Spací pytle

Dobrý spací pytel je předpokladem úspěšného kempování a outdoorového zážitku. Ve světě kempování Hervis najdete různé druhy spacích pytlů pro dospělé i děti za neuvěřitelné ceny! Prohlédněte si spací pytle renomovaných značek Kilimanjaro a Salewa. Objednávejte přímo k vám domů a vyrazte pod stan.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

20 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Spací pytle od Hervis pro vaše maximální outdoorová dobrodružství

Spací pytle jsou nepostradatelné na dlouhých výletech v přírodě. Udržují vás v teple a pomůžou přečkat nepříjemné noci. Už malé děti jsou baleny do malých spacích vaků, aby se v noci neodkopávaly a neprochladly. Trempové a kempaři patří rovněž do skupiny lidí, která by na cestu nebo dovolenou nevyrazila bez spacího pytle. Kdo by taky chtěl venku zmrznout?

Druhy spacích pytlů

Podle účelu je výhodou různý spací pytel. Dekový spací pytel má zip vedoucí po obvodu. To znamená, že jej lze celý otevřít, aby z něj bylo možné vytvořit deku. Především v teplejších oblastech je tento typ výhodou, protože bychom se ve spacích pytlích při vyšších venkovních teplotách spíše potili. Chatový spací pytel má vnitřní vrstvu z bavlny. Pozitivním aspektem tohoto druhu je, že jej lze vyprat a nezabírá mnoho místa. Při nocování v chatách je žádoucí, vzít si sebou vnitřní vložku, pokud nemáme vlastní spací pytel. Protože ve většině chat není možnost vyprání. Mumiové spací pytle jsou naproti tomu určeny do chladnějších podmínek. Obepnout tělo a chrání tak před chladem. Tento spací pytel by měl být koupen dle velikosti a hmotnosti těla, aby dobře udržoval teplo vydávané tělem. Od pasu dolů by měl být zúžený. Podle kvality dokážou spací pytle lépe či hůře udržovat teplo. V každém případě by ale neměl být příliš velký! Především nohy by neměly být v prázdném vzduchem vyplněném prostoru, protože by tím rychleji vyhládlo celé tělo. Pro extrémní podmínky jsou mumiové spací pytle opatřeny kapucí, která zakrývá ústa, nos i čelo.

Hervis podporuje vaše outdoorové zážitky

Hervis vám nabízí širokou nabídku spacích pytlů, které vás přesvědčí svými vlastnostmi a vynikající tepelnou izolací. Ať již pro volný čas, túry nebo do extrémních podmínek, v kempingovém příslušenství se můžete optimálně vybavit pro vaše osobní požadavky. Veškeré další kempingové vybavení, jako například karimatky, můžete nakoupit pohodlně online v eshopu Hervis. Pokud dáváte přednost nákupu přímo v prodejně, pak nás navštivte v naší pobočce. Naši poradci jsou odborníky v této oblasti a poradí vám při vašem nákupu. Vysvětlí vám funkce, zpracování, materiály a mnoho dalšího, abyste si mohli správně vybrat. Váš spací pytel si ale můžete samozřejmě také objednat online, přímo na prodejnu nebo domů, a my vám ho dodáme.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru