Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Kempingové příslušenství

Ať již na dlouhou dovolenou pod stan nebo na festival, Hervis vám může nabídnout v oddělení pro kemping vhodné kempingové příslušenství! Vybavte se na výlet kempingovým nádobím, spacími pytli a stany předních značek, jako Kilimanjaro, Mammut a Salewa. Objednávejte jednoduše online přímo k vám domů a můžete vyrazit!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

51 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
Hannah Troll S zelený
-12%
Hannah  Troll S zelený
2,199 Kč
místo 2,499 Kč *
Salewa Atlas III
-45%
Salewa  Atlas III
stan
2,199 Kč
místo 4,049 Kč *

Vhodné kempingové příslušenství pro nezapomenutelný výlet!

Jakmile se venku otepí, vytáhne vás to ven. Mnoho lidí plánuje svou dovolenou a dlouhé túry, někteří dokonce obojí. S kempováním můžete ideálně spojit prázdniny a outdoorové aktivity. Přespávání v přírodě vám zajistí odpočinek a relaxaci. Pro kempování je charakteristické nejen nocování venku, ale také spousta aktivit. Protože se nacházíte v přírodě, můžete podnikat: Mnoho lidí dává přednost kempům před hotely, protože jsou rádi na cestách. Cestují autem, na motorce nebo na kole a nechtějí být ničím vázáni. Kempování je proto skvělou alternativou pro všechny, kdo se nechtějí zdržovat zajišťováním ubytování a chtějí si užívat okolí plnými doušky. Kempování je samozřejmě spojeno i s festivaly. Léto je dobou festivalů a na koncerty pod širým nebem se sjíždí mnoho fanoušků, kteří jsou ubytování v kempech. Pro tyto vícedenní akce potřebujete vhodné kempingové vybavení, aby byl pro vás hudební festival nezapomenutelným zážitkem. Na rozdíl od outdoorového sportu, který lze provozovat i ve vysokohorském prostředí, nemusí vybavení na festivaly odolat extrémnímu počasí, ale musí být hlavně praktické. Skládací kempingové židle a chladicí tašky jsou velmi oblíbené, pokud se jedná o pohodlí.

Kemping - vítané odreagování od všedního dne

Pokud jste častým návštěvníkem festivalů, vášnivým outdoorovým sportovcem nebo milovníkem kempování, pak si v našem sortimentu kempingového vybavení určitě vyberete vše, co budete při kempování potřebovat. Koupíte zde nejen vhodný stan, ať již dvou nebo jednoplášťový, ale také matrace, spací pytle a karimatky, které jsou nepostradatelné, pokud se chcete při kempování pohodlně vyspat. Hodně milovníků kempování se nechce vzdát ani teplého jídla. Proto u nás najdete i praktické kempingové nádobí, grily a plynové vařiče, na kterých si můžete uvařit teplé jídlo. Prohlédněte si naši nabídku kempingového vybavení a objednejte si ho ihned online přímo k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu, aby vašemu dalšímu kempování již nestálo nic v cestě!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru