Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Koloběžky

Koloběžky, longboardy a inline brusle jsou právě in. Především koloběžky se stávají velmi oblíbenými. Ať již ve volném čase nebo jako sport, koloběžky jsou čím dál populárnější. Pokud se chcete stát členem takové komunity, pak i v eshopu Hervis najdete velký výběr koloběžek značek Cygnus a Kettler. Jednoduše klikněte a objednávejte přímo online až domů nebo na vámi vybranou prodejnu!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

41 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Kupte si koloběžku, nastupte a rozjeďte to

Koloběžka je v současnosti nejčastěji vnímána jako nářadí pro volný čas. Stále více lidí ji využívá na cestování do práce nebo do školy. Především džungli města je koloběžka výhodou, abyste se rychle přesunuli z místa na místo. Jízda je rychlá a nekomplikovaná, aby i notoricky nedochvilní lidé dorazili včas na domluvenou schůzku. Když dorazíte do cíle, koloběžku můžete jednoduše prakticky složit a uložit. Z tohoto důvodu je jí dávána přednost před koly a je tak praktičtější variantou. V nabídce jsou i koloběžky pro děti.
Ale nejen rychlý pohyb, ale také fyzická kondice je důležitá. Protože je při jízdě na koloběžce nutné vynaložit sílu svalů. Jednou nohou se postavte na desku koloběžky, abyste se druhou nohou mohli odrážet. Tak trénujete svou kondici, zpevňujete tělo a trénujete rovnováhu. Koloběžka není jediným oblíbeným dopravním prostředkem, ale i skaty. Stále více mladých a dětí používá koloběžky pro nejrůznější skoky a otočky.
Pneumatiky koloběžek jsou vyráběny z tvrdých materiálů a podobají se těm na inline bruslích. Mnoho koloběžkářů používá stojan, který je podobný tomu u kol a poskytuje koloběžce stabilní oporu. I přes snadné ovládání byste ale neměli zapomínat na ochranné vybavení. Především začátečníkům a dětem se doporučuje nosit přílbu.

Pokud jste připraveni na dovádění na dvou kolech, pak se podívejte na nabídku ve sportovním oddělení koloběžek & bruslí u Hervis! Zde najdete velký výběr koloběžek renomovaných značek Cygnus a Kettler.
Objednávejte online a nechejte si vaši novou koloběžku doručit přímo až k vám domů nebo na nejbližší prodejnu ve vašem okolí!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru