Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Koloběžky, longboardy a inline brusle

Ať již koloběžky, longboardy nebo inline brusle, u Hervis najdete vše pro vaše dobrodružství na malých kolečkách. Objevujte nejnovější nářadí a vybírejte podle vašeho individuálního stylu jízdy. Abyste si mohli bezpečně užívat zábavy, najdete v našem eshopu kromě toho i potřebné ochranné oblečení. Proklikejte se a objednejte si koloběžky, longboardy a inline brusle online pohodlně až k vám domů nebo na nejbližší prodejnu Hervis ve vašem okolí!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

108 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Koloběžky, longboardy a inline brusle u Hervis - Spojte sport s životním stylem

Koloběžky longboardy a inline brusle jsou sportovním nářadím pro volný čas i sport! Všechny tři v sobě spojují pohyb a životní styl a propůjčují uživatelům zvláštní charakter. Tyto dopravní prostředky můžete využít k dopravě nebo dovádění a jako oblíbený sport. V eshopu Hervis najdete vše, co budete potřebovat z vašeho oblíbeného nářadí!

Koloběžky

Všude kam se podíváte, potkáváte lidi na koloběžkách, kteří je používají jako dopravní prostředky. Koloběžky jsou stále populárnější, jsou stále moderní a jsou vhodnou alternativou kol do městské džungle. Koloběžky ale nejsou jen dopravním prostředkem. Musíte při nich vynakládat sílu svalů, když je ovládáte. To vyžaduje určitou kondici, zpevnění těla a rovnováhu. Ovládáním koloběžky trénujete všechny tyto tři faktory. Dokonce ve skate parcích můžete stále častěji vidět skateboardy a BMX, jak se na nich provádí různé triky. V oddělení koloběžek a bruslí od Hervis najdete velký výběr koloběžek špičkových značek, jako Cygnus a Kettler.

Longboardy

Při jízdě na prkně se skutečně jedná o životní styl. Během posledních 40 let se etablovala skateboardová scéna, která se drží mimo hlavní proud. Jízda na prkně není jen sportovní aktivitou, ale i uměním. Nebo dokonce i způsob dopravy. Skateboard samotný je všestranné sportovní nářadí. Sestává z několika dílů, které zajišťují dobrou stabilitu, ovládání a zatížení. Z tohoto důvodu existuje několik druhů skateboardů. U Hervis najdete velký výběr longboardů, které jsou absolutně moderní. Longboard je předchůdcem kratšího skateboardu. Zpravidla je 90 až 150 centimetrů dlouhý, může být ale i delší. Umožňuje tak oblíbené techniky, jako například donwhill, slalom nebo freestyle. V současnosti jsou longboardy velmi oblíbené a využívané ve volném čase.

Inline brusle

Inline bruslení je již dlouho klasickým sportem. Jako žádného jiného sportu nelze zkombinovat zábavu a pohyb. Proto vidíme během teplejšího ročního období tolik lidí na ulicích a v parcích, kteří jsou na inline bruslích. Spousta lidí zjistila, že se při bruslení nejedná jen o pohyb vpřed, ale že tím spálí mnoho kalorií. A to jen tak mimochodem! Skutečně při online bruslení spálíme více kalorií než při běhu, i když je to méně namáhavé? Inline bruslení je všestranné a podle individuální obliby jsou různí bruslaři. U Hervis si přijdou na své všichni příznivci inline bruslení, od rekreačních, až po závodní. Pokud vám nejde jen o zábavu na inline bruslích, měli byste zvolit odpovídající vybavení! Ať již vhodné brusle, tak také potřebné ochranné pomůcky, jako je helma, chrániče loktů, kolen a zápěstí, vše si můžete objednat rovnou online.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru