Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Hokejový obchod

Hokejový obchod Hervisu nabízí vše, co potřebujete pro příští hokejovou hru! Kromě základního vybavení jako hokejové brusle a hokejky zde najdete také velký výběr dalšího hokejového oblečení od různých výrobců. Prohlédněte si pohodlně online hokejový shop Hervis a pořiďte si vhodnou ochranu pro příští hru nebo trénink!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

9 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Získejte v online hokejovém shopu od Hervisu hokejové vybavení

V hokejovém shopu Hervis najdou fanoušci hokeje vše, co hrdlo ráčí: ochráníme vás od hlavy až k patě, abyste mohli při hokeji ze sebe vydat všechno. U hokeje se totiž jedná nejen o jeden z nejrychlejších sportů vůbec – lední hokej je možné ve srovnání s jinými sporty hrát s mnohem větší tvrdostí. Proto nestačí si jednoduše zašněrovat hokejové brusle boty, vzít do ruky hokejku a vydat se na lov gólů. Všechny důležité součásti hokejového vybavení proto najdete u nás v hokejovém shopu od Hervisu.

Ochrana hlavy a horní části těla v hokejovém shopu

Horní část těla a hlavu je třeba při ledním hokeji obzvláště chránit. A to nejen proto, že puk je vyroben z tvrdé gumy a je velmi bolestivé, když člověka trefí, nýbrž také proto, že pády na led a kolize k lednímu hokeji prostě patří. Pro hlavu najdete v hokejovém shopu Hervis velký výběr hokejových helem s ochrannou mřížkou obličeje i bez ní. Tak bude vaše hlava ideálně chráněna před nárazy při hokeji. Oblast zad, hrudníku a ramen můžete chránit s pomocí chrániče hrudníku. Vhodná ochrana loktů zabrání, aby se lokty zranily při pádu na led a někdy je praktická i při tvrdých soubojích během hry, aby si člověk mohl protihráče držet trochu víc od těla. Co nesmí chybět žádnému hráči hokeje, jsou hokejové rukavice, které také najdete v hokejovém shopu Hervis. Modely výrobce CCM jsou přitom známé nejen svou ochranou a zároveň velkým pohodlím, ale také opravdu dobře vypadají.

Ochrana nohou, kalhoty a hokejové brusle u Hervisu

Také pro zbytek těla nabízí hokejový shop Hervis to správné vybavení. Nejdůležitější jsou samozřejmě hokejové brusle. Bez dobře pasujících bruslí, které drží nohu a zároveň umožňují dostatek volnosti pohybu, je nejen těžké se efektivně pohybovat - také stoupá riziko zranění hráče. Hokejové brusle von CCM zaručují, že budete elegantně a bezpečně bruslit z jednoho konce hřiště na druhý. Jako ochrana nohou – a to obzvláště pro kolena a holeně – slouží chrániče nohou. Ochrání nohy na jednu stranu před bolestivými trefami pukem během hry. Na druhou stranu zabrání dobrá ochrana nohou také zranění kolen při pádu na led. Stejný účel splňují hokejové kalhoty. Ty chrání v první řadě stehna, boky a kostrč před tvrdými nárazy. V hokejovém shopu Hervis dostanete optimální ochranné oblečení, a můžete se tak bez obav soustředit na hru. Porozhlédněte se v hokejovém shopu a objednejte si zboží dle vašeho přání online! U Hervisu máte kromě toho příležitost nechat si vaše hokejové oblečení nebo vhodnou hokejku doručit do prodejny podle vlastní volby a zde si svou objednávku vyzvednout a hned vyzkoušet.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru