Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Volnočasové kalhoty

Volnočasové kalhoty jsou perfektní změnou pro ty, kdo musí nosit do práce přísný dresscode. Ať džíny, kraťasy, tepláky nebo bermudy, příjemný střih a ležérní styl jsou prostě v módě. Objevte ve sportovním světě módy u Hervisu velký výběr volnočasových kalhot špičkových značek jako Authentic, Jack & Jones, Only Play a mnoha dalších. Objednejte si ihned v našem internetovém obchodě Hervis a nechte si vaše nové kalhoty doručit přímo domů nebo do prodejny podle vaší volby!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

26 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Volnočasové kalhoty v různém provedení a různých barvách

„Kdo nosí joggingové kalhoty, ztratil kontrolu nad svým životem.” Tento citát pochází od Karla Lagerfelda z roku 2012. O dva roky později ovšem předvedl tento módní guru na módní přehlídce v Paříži svou zimní kolekci tepláků a volných legín pro Chanel. Dokonce i on tedy pochopil, že sportovně elegantní look je in. To platí především pro kalhoty. Z profesních důvodů často není možné nosit ve všední den volnočasové oblečení. Především u kalhot existují často jistá pravidla, jako například, že by člověk neměl nosit ani legíny, ani džíny. Proto je o to důležitější, aby měl člověk pro volný čas ve skříni pohodlné a elegantní kalhoty. Ve sportovním světě módy u Hervisu proto najdete volnočasové kalhoty pro ženy a muže ve všech délkách, velikostech a barvách. Můžete si vybírat z nejrůznějších variant v závislosti na ročním období a vašem individuálním stylu, nezáleží, zda nejraději nosíte:

● bermudy
● capri kalhoty
● kraťasy
● tepláky
● jogg jeans

Momentálně jsou velmi in především tepláky a jogg jeans. Měkká bavlněná látka a pohodlný střih vám dokonale sednou. Také ležérní look jogg jeans spojující konvenční a ležérní styl, vídáme stále častěji. Nadčasové džíny patří také k volnočasovému oblečení. Jedná se o klasiku a můžete je nosit téměř na každou příležitost. Džíny značek Jack & Jones, Blend a Levis jsou k dostání v různých délkách, šířkách a střizích a v mnoha různých barvách pro muže. Jsou perfektním spojením sportovního vzhledu a nadčasově klasického designu. Hlavně v kombinaci s trendy barevnou volnočasovou obuví uděláte v džínech obzvláště velký dojem. Hervis nabízí výhradně špičkové značky jako Authentic, Jack & Jones, Only Play a mnoho dalších. Vyberte si z velkého výběru nejnovějších styků a objednejte si ihned online přímo domů nebo do jedné z prodejen ve vašem okolí!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru