Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Oblečení pro volný čas

Oblečení pro volný čas je in a není novinkou mezi módními trendy a se sportovní elegancí se setkáváme stále častěji. V oddělení módy u Hervis najdete nejrůznější oblečení, jako boty na volný čas, kalhoty, bundy & kabáty, čepice & kšiltovky a trička špičkových značek, jako Benger, Only Play, Jack & Jones a mnoho dalších. Objednávejte přímo online a vytvořte si svůj vlastní styl!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

827 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Oblečení pro volný čas od Hervis - kombinace sportu a módy

S volnočasovým oblečením můžete vyjádřit váš zcela osobitý styl. Nemusíte vytvářet individuální šatník a podřizovat se. Nemusíte být příliš elegantní, pokud nechcete. Ne vždy je to nutné. Nechejte oblek a sako viset ve skříni, pokud už jednání skončilo. Ve volném čase se můžete obléci, jak chcete a noste to, v čem se budete cítit dobře. Stále častěji vidíme ve volném čase lidi, kteří nosí sportovní oblečení. Důvod je jasný. Sportovní oblečení je nejen velmi příjemné a praktické, ale také opravdu módní. Výrobci sportovního oblečení reagují na poptávku zákazníků a vy tak můžete nosit módní trendy ve sportovním stylu!

Velký výběr volnočasového oblečení

Ať již boty na volný čas, kalhoty, bundy & kabáty, čepice & kšiltovky a trička, vše můžete nakupovat ve sportovním stylu pro volný čas! Například sportovní kalhoty nadejte u Hervis v mnoha různých variantách jako:

● bermudy
● capri
● kraťasy
● tepláky
● JoggJeans

Jak pro ženy, tak i muže, můžete objednávat kalhoty pro volný čas předních značek, jako Jack & Jones, Only Play, Authentic Style. Také džíny výrobců Jack & Jones, Blend a Levis různého střihu a barev jsou perfektní v kombinaci se sportovním stylem a nadčasové. Bundy a kabáty z našeho oddělení módy jsou oblíbené především proto, že sledují nejnovější trendy. Velmi zajímavě působí, pokud má například bunda podšívku v jiné barvě než zvenku. Toto dvoubarevné oblečení působí nejen ležérně, ale je také velmi elegantní. U bund můžete vybírat z mnoha variant:

● zimní
● přechodové
● do deště
● tenké bavlněné
● prošívané
● bombery
● parky
● a mnoho dalších pánských i dámských.

Také u triček pro volný čas se můžete vydovádět a vybírat podle svého stylu. Velmi módní jsou v současnosti trička s fotopotiskem, v šatníku by vám ale neměla chybět ani základní trička. Od Benger, Converse a dalších budete vždy zásobeni nemódnějšími tričky.

V eshopu Hervis najdete trička s krátkým rukávem pro volný čas již od 199 Kč! Přesvědčte se sami a prohlédněte si nabídku našeho oddělení módy a objednávejte jednoduše online v eshopu Hervis a nechejte si zboží doručit přímo k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru