Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské hůlky

Úspěšný lyžařský den je bez lyžařských hůlek nemyslitelný. Protože optimálním zapojením hůlek si usnadníme pohyb při lyžování. Lyžařské hůlky zajišťují přenášení rovnováhy, odlehčují, usnadňují otáčení a dodávají jízdě energii. Tak je absolutní radost z jízdy zaručena! Vybírejte nyní v eshopu s lyžařským vybavením u Hervis vaše favority z naší nabídky lyžařských hůlek a objednejte si je prakticky až k vám domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

13 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Lyžařské hůlky - Pro optimální pohyb na sjezdovce

Lyžařské hůlky jsou vaším ideálním průvodcem na sjezdovce. S nimi můžete udržovat rovnováhu, posouvat se a opírat se o ně. Pro úspěšné lyžování na horách jsou přesně tak důležité, jako vhodné lyže.

Správné odpružení, minimální vlastní hmotnost a dostatečná stabilita jsou nejdůležitějšími požadavky na lyžařské hůlky. Jsou proto vyrobeny z lehkých kovů, jako je hliník a karbon a jsou uvnitř duté. Na rozdíl od trekingových holí bývají málokdy výškově nastavitelné a nejsou tak dlouhé jako lyže na běh. Ve většině případů vám sahají až ke kyčlím. Před nákupem byste měli vyzkoušet, jaká individuální délka je pro vás nejvhodnější.

Hůlky tvoří trubka, rukojeť s poutkem a takzvaný talíř na spodním konci. Talíř zajišťuje, aby se hůlka příliš nebořila do sněhu. Čím vyšší je, tím stabilnější je hůlka při opoře. Pokud jezdíte mimo sjezdovky v hlubokém sněhu, jsou pro vás v každém případě výhodou širší talíře. Poutko je upevněno na rukojeti a jeho velikost se dá upravit. Především systém poutka u Leki, s tzv. technologií Trigger S, nabízí integrované bezpečnostní řešení. Při tom se smyčka v případě pádu automaticky otevře a sníží se tak riziko úrazu hůlkou. Správné lyžařské hůlky jsou tvarované, na což byste měli při koupi dbát. Protože jen tehdy, pokud hůlky splňují všechna kritéria normovaných testů, si můžete užívat naplno radosti z lyžování.

Objevujte právě nyní v eshopu s lyžařským vybavením u Hervis kvalitní lyžařské hůlky předních značek Komperdell, Atomic, Salomon a Leki a objednávejte ještě dnes online přímo k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru