Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské bundy

Objevujte lyžařské bundy v eshopu Hervis a vybavte se na vaši příští lyžařskou dovolenou! Lyžařské bundy renomovaných výrobců, jako jsou Benger, Salomon nebo Cygnus vás budou udržovat na horách v suchu a v teple. Kombinací vhodných lyžařských kalhot již nebude vašemu dobrodružství na sjezdovkách nic stát v cestě.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

47 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Lyžařské bundy v eshopu Hervis

Výběr správné lyžařské bundy někdy není úplně jednoduchý. Protože lyžařská bunda by měla být mnohdy módní a současně i funkční záležitostí. Různé střihy by měly vyhovovat nejrůznějším nárokům. Od zkušených po rekreační lyžaře, kteří kladou důraz na styl i v apres ski. V eshopu Hervis naleznete velký výběr nejrůznějších lyžařských bund pro ženy a muže.

Zůstaňte v suchu s vhodnou lyžařskou bundou

Vodoodpudivý materiál patří k základnímu vybavení dobré lyžařské bundy. Pokud sněží, nebo při pádu či v během koulovačky je důležité zůstat v suchu. Vaše lyžařská bunda musí plnit funkci odvádění vlhkosti ze spodních vrstev nahoru a chránit před vlhkostí. Protože vlhké lyžařské oblečení je nepříjemné a mokré funkční lyžařské prádlo zvyšuje riziko prochladnutí. Abyste zůstávali efektivně v suchu, potřebujete dobrou lyžařskou bundu pro ochranu před sněhem. Protisněhová ochrana je pás široký cca 10 cm, který je do vaší lyžařské bundy všit v úrovni pasu. Tím se zabrání, aby do bundy pronikl sníh. Protisněhový pás některých modelů je často vybaven zipem a druky, které vaši lyžařskou bundu ochrání a spojí s lyžařskými kalhotami.

Lyžařské bundy vás musí udržovat v teple

Velmi důležité při tom je, aby vás vaše lyžařská bunda udržovala v teple - a sice i během fáze minimální fyzické aktivity. Například, pokud jedete na vleku nahoru. Funkční materiály odvádí vlhkost ven a udržují vaše tělesné teplo. Límec s fleecovou podšívkou zvyšuje komfort při nošení a pocit tepla u krku, Pokud je na horách o něco tepleji nebo byste chtěli límec vyprat, pak jej většinou můžete jednoduše vyndat. Suchý zip na rukávech můžete na zápěstí u lyžařské bundy nastavit tak, aby perfektně obepínal lyžařské rukavice. Tím se zabrání, aby sníh nebo vítr pronikal na těchto místech do lyžařské bundy.

Pro každý typ správná lyžařská bunda

Střih perfektní lyžařské bundy závisí na vašich požadavcích a stylu jízdy. Tradičně má lyžařské oblečení spíše přiléhavý a rovný střih. Oproti tomu zkušenější jezdci upřednostňuji spíše širší střihy - ve stylu “baggy”. Širší střih umožňuje v tomto případě absolutní svobodu pohybu. Speciálně u lyžařských bund je celá řada módních modelů, které mají častěji zúžený střih. I u mnoha nezúžených modelů je možnost šířku kolem boků upravit gumou, která se stahuje v tunýlku.
Vyberte si vaši optimální lyžařskou bundu a objednejte si ji pohodlně v eshopu Hervis! Lyžařskou bundu vám pohodlně dodáme až domů nebo na vámi vybranou prodejnu Hervis!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru