Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské kombinézy

Ať již jedno nebo dvoudílné, naše lyžařské kombinézy předních značek Phenix a Seems ve všech možných barvách a velikostech pro budoucí lyžařské hvězdy. Objednávejte jednoduše online nejnovější lyžařské kombinézy pro vaše děti a nechejte si je doručit přímo domů nebo na nejbližší prodejnu!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

4 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Lyžařské kombinézy - Kompletní ochrana na horách!

Pokud je venku opravu zima, hory jsou zasněžené a blíží se zimní prázdniny, pak již nestojí lyžařské dovolené s rodinou nic v cestě. Aby byly i malé lyžařské hvězdy v teple, je lyžařská kombinéza na horách tím nejlepším řešením. Nové lyže, vhodné lyžařské boty a pak také stylová lyžařská kombinéza - a můžete vyrazit na svah!

Mnoho výhod lyžařských kombinéz pro děti

Především při lyžování může být lyžařská kombinéza velmi praktická. Děti tak na vleku rychle neprochladnou a mohou se zcela a plně oddat dobrodružstvím na sjezdovce. Lyžařské kombinézy dodáváme ve dvou různých provedeních: Jako dvoudílné, skládající se z lyžařských kalhot a lyžařské bundy, nebo jako jednodílné, jako takzvaný lyžařský overal. Pro děti je velmi výhodná jednodílná uzavřená varianta, protože zabrání pronikání sněhu. Ale i mimo sjezdovku, pokud chtějí děti dovádět na sněhu, je lyžařská kombinéza dokonale ochrání. Moderní lyžařské kombinézy jsou vyrobeny z vysoce funkčního materiálu, který je

● prodyšný
● izoluje teplo
● odvádí vlhkost
● vodě odolný
● větru odolný.

Často jsou vybaveny vnitřní fleecovou vložkou, takže jsou děti udržovány v teple, i když sedí ve sněhu.

Velký výběr

V Eshopu s lyžařským vybavením od Hervis nabízí velký výběr lyžařských kombinéz pro děti v mnoha variantách a designu. Nabízíme nejrůznější modely předních značek Phenix a Seems ve všech možných barvách a velikostech. Lyžařské kalhoty jsou dodávány také jako kalhoty s laclem, takže perfektně sedí a nesklouzávají. Lyžařské kombinézy dokonce rostou s vašimi dětmi. Nastavitelný pás a ramenní popruhy zvětší lyžařskou kombinézu o pár čísel, takže ji vaše dítě využijte i několik sezón. Najděte perfektní lyžařskou kombinézu a objednejte si ji rovnou online v eshopu Hervis! Dodáme vám ji pohodlně domů nebo přímo na vámi vybranou prodejnu Hervis.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru