Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské oblečení

Aby pro vás byla lyžařská dovolená nezapomenutelným zážitkem, nesmí vám v žádném případě chybět vhodné lyžařské oblečení. U Hervis najdete lyžařské kalhoty, lyžařské bundy a funkční prádlo. Vybírejte optimální lyžařské oblečení a buďte perfektně chráněni proti chladu, slunci a sněhu.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

73 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Lyžařské oblečení v eshopu Hervis

Bez vhodného lyžařského oblečení nebudete mít optimální pohodlí při lyžování. Při malých pádech nebo během sněžení je důležité, aby bylo vaše lyžařské oblečení a lyžařské rukavice pokud možno vodoodpudivé. Protože tající sníh vás zcela promáčí, a zábava na sjezdovce bude ta tam. A je velmi nepříjemné nosit provlhlý oděv. Bez suchého lyžařského oblečení hrozí prochladnutí.

S lyžařským oblečením zůstanete zahřátí na provozní teplotu

Jako u všech venkovních aktivit je i u lyžování důležité, abyste byli chráněni před měnícími se povětrnostními podmínkami. Lyžařské oblečení proto musí být nejen vodoodpudivé, ale také větruodolné a prodyšné. Zvláštním požadavkem na lyžařské oblečení je během neaktivity i maximální udržení tepla. Dobré lyžařské oblečení dokáže zajistit, aby vám bylo po náročném sjezdu teplo i na lyžařském vleku. A to, i když sněží a kolem uší vám hvízdá vítr. Tím se riziko prochladnutí a nachlazení značně snižuje.

Z čeho by se mělo skládat naše lyžařské oblečení?

Nejlépe toho lze dosáhnout vrstvením: Existuje základní vrstva, kterou tvoří lyžařské funkční prádlo (“Base-Layer”), střední vrstva (“Mid-Layer”) a svrchní vrstva, jako ochrana před počasím (“Shell-Layer”). Základní vrstva by měla odvádět vlhkost z pokožky. Protože srážením kapalin (jako je pot) se pokožka ochlazuje. Zde by měly být použity výlučně syntetické materiály odvádějící vodu a vlhkost. Prostřední vrstva slouží k izolaci těla a nosí se přímo na základní vrstvě. Tato část lyžařského oblečení by neměla být ani velmi těsně přiléhající, ani příliš volná. Protože příliš volná izolační vrstva znamená, že se zhorší odvádění vlhkosti ven. Pro tuto střední vrstvu se doporučují syntetická vlákna, popř. vlněná vlákna. Jako horní vrstva je nejvhodnější voděodolné lyžařské oblečení. Lyžařské kalhoty a lyžařské bundy by měly být dostatečně volné, aby neomezovaly pohyb, ale ne zase příliš, aby pod ně nemohl pronikat vzduch, a narušoval by tak izolační vlastnosti. V eshopu Hervis najdete velký výběr lyžařského oblečení pro ženy i muže v nejrůznějším provedení a barvách. Podívejte si v klidu online a najděte vhodné lyžařské oblečení - dodáme vám ho pohodlně až domů nebo na vámi vybranou prodejnu.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru