Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Dětské lyže

Aby si i děti užily při lyžování pořádnou zábavu, existují obratné dětské lyže, na kterých se snadno jezdí. Větší vykrojení usnadňuje zatáčení a zesílené hrany zaručují, že děti při jízdě do zatáček tak snadno neuklouznou. U Hervisu si můžete objednat jednoduše online carvingové lyže pro děti od velikosti 70 cm. Nabízíme lyže špičkových značek jako Atomic a K2. Objevte naše aktuální nabídky a nechte si lyže doručit pohodlně domů nebo do prodejny ve vašem okolí.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

5 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Dětské lyže v internetovém obchodě Hervis

Carvingové lyže jsou dnes asi nejoblíbenějším typem lyží. Díky speciálnímu tvaru vykrojení těchto „prken“ je jízda do zatáček obzvláště vzrušující. Carvingové lyže existují samozřejmě v nejrůznějších provedeních. U Hervisu najdou jak začátečníci, kteří jezdí pomalejším tempem, tak profesionálové, kteří milují rychlé sjezdy, ty správné carvingové lyže. Lyžování ovšem baví nejen dospělé, ale i děti. Aby byli malí lyžaři na sjezdovce dobře vybaveni, nabízí Hervis různé dětské carvingové lyže od předních značek jako Atomic, K2 nebo Elan. Dětské lyže jsou vyrobeny speciálně s ohledem na nižší tělesnou hmotnost dětí. Díky své obratnosti a dobré přilnavosti jsou tvarované lyže i u dětí velmi oblíbené.

Jakou délku mají mít dětské lyže?

Při nákupu dětských lyží je třeba dbát na několik věcí. Důležitou roli hraje například správná velikost, resp. délka. Obecně platí, že kratší lyže snadněji zatáčí, a proto se hodí pro méně zkušené lyžaře. Také pro děti do 10 let se doporučuje koupit lyže, které dítěti sahají k hrudníku nebo k bradě. U dětí mezi 10 a 14 lety je volba délky závislá na lyžařských schopnostech. Zde opět platí, že začátečníci by si měli vybrat spíše kratší lyže, zatímco pokročilí si mohou užít jízdu i na lyžích, které jsou trochu delší. Důležitým bodem při nákupu dětských lyží je ovšem také jejich využití. Pokud s dětmi jezdíte na sjezdovku jen občas, měli byste vybrat lyže, na kterých se jezdí snadno. Pokud budou mít děti v budoucnu příležitost trénovat častěji, můžete koupit i lyže pro pokročilé, na nichž si užijí zábavu i při dalších lyžařských výletech, až už budou jezdit rychleji. V internetovém obchodě Hervis můžete koupit dětské lyže v různých velikostech. Od 70 cm do 149 cm je určitě i pro vaše dítě k dostání vhodná délka.

Výborně vybaveni od hlavy až k patě

Samozřejmě by se již při nákupu dětských lyží mělo myslet na výběr správných lyžařských bot. U jejich velikosti je třeba dbát na to, aby při jízdě měly prsty v botě dostatek místa. Naše nabídka v internetovém obchodě Hervis zahrnuje lyžařské boty jak pro malé hvězdy sjezdovky, tak i pro mládež. Protože tvar boty se liší podle výrobce, měli byste se při nákupu lyžařských bot řídit danou tabulkou velikostí. Můžete si vybrané dětské lyže a lyžařské boty nechat zdarma doručit do vybrané prodejny ve vašem okolí. Pokud by něco nesedělo, je možné vše na místě vyměnit. Velmi důležitým tématem při lyžování s dětmi je samozřejmě i jejich bezpečnost. Aby byla jízda na sjezdovce co nejbezpečnější, měly by děti bezpodmínečně nosit lyžařskou helmu. Přitom je třeba dát pozor, aby helma dobře seděla a nebyla příliš volná. S vhodnými lyžařskými brýlemi jsou chráněny i oči a je zaručen dobrý výhled. Kromě lyží, helem a brýlí nabízí Hervis také velký výběr lyžařského oblečení pro děti. Bundy a kalhoty se vyznačují použitím materiálů redukujících vlhkost. Měkká podšívka z flísu, límec, který se dá ohrnout nahoru a kapuce proti sněhu zajistí i při větru a špatném počasí, že dětem nebude zima. Jedno, zda lyže, vybavení nebo oblečení, díky křiklavým barvám a cool designu upoutají lyžařské produkty i svým vzhledem. Objednejte si dětské lyže včetně vázání a všechno, co děti k lyžování potřebují, jednoduše online v internetovém obchodě Hervis. Dodáváme až domů nebo do vaší oblíbené prodejny!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru