Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské funkční prádlo

V eshopu Hervis naleznete velký výběr nejrůznějšího lyžařského funkční prádla pro ženy a muže. Nabízíme vám funkční spodní kalhoty, trika s dlouhým i krátkým rukávem a kompletní sady předních značek jako Benger, Löffler nebo Odlo.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

21 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Lyžařské funkční prádlo v eshopu Hervis

Lyžařské funkční prádlo je důležitou součástí vašeho lyžařského oblečení . Jako spodní vrstva naléhá funkční prádlo přímo na tělo a plní při tom zahřívací funkci. Také použitými materiály je zajištěno, že bude vlhkost odváděna od pokožky směrem ven, aby tak vaše kůže zůstávala pokud možno suchá.

Lyžařské funkční prádlo jako základ vašeho perfektního lyžařského outfitu

Skvělý cibulový princip! To znamená: Vrstvěte oblečení, pokud se chystáte v zimě na hory. Optimální lyžařské oblečení by se mělo skládat ze 3 vrstev. Jednak ze svrchní vrstvy, tzv. “Shell-Layer”, která by měla odpuzovat vítr a vodu z nejhlubších vrstev. Konkrétně se jedná o lyžařské bundy a lyžařské kalhoty. Patří sem ale i lyžařské rukavice. Druhá střední vrstva je rovněž označována jako izolační. Jak už název napovídá, tato vrstva plní funkci tepelné ochrany, protože absorbuje teplý vzduch a chrání nás proti chladu zvenčí. Třetí vrstvou je vhodné termoprádlo, které se nosí přímo na kůži. Lyžařské termoprádlo chrání vrstvy nad ním před vlhkostí. Protože vlhké nebo mokré oblečení na horách znamená nejen ztrátu pohodlí, ale také vyšší riziko prochladnutí.

Lyžařské kvalitní funkční prádlo

Současně kromě hřejivého efektu lyžařské spodní prádlo odvádí vlhkost pryč od pokožky. Při pocení by jinak vlhkost zůstávala na pokožce. Funkční materiály spodního prádla udržují pokožku maximálně suchou. Používají se především syntetická vlákna, jako je polyamid nebo polyester. Tyto materiály jsou v hodné jako spodní vrstva, protože rychle odvádí vlhkost. Materiály ale při tom vlhkost neabsorbují. Díky tomu prádlo rychle schne. Spojením strečových materiálů, jako je elastan, se zajistí, aby vaše prádlo zůstávalo pružné a neomezovalo vás v pohybu. Oblíbená je také merino vlna, která přirozeně eliminuje zápach a vytváří příjemné tělesné klima. Podívejte se v eshopu Hervis a vyberte si optimální funkční lyžařské prádlo pro vás. Dodáme vám ho pohodlně domů nebo na vámi vybranou prodejnu ve vašem okolí!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru