Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Sjezdové lyžování

U Hervis se můžete vybavit na lyže od hlavy až k patě. Objevujte naši aktuální nabídku lyží, lyžařského oblečení, přileb a brýlí a objednávejte pohodlně až k vám domů. Objednávejte jednoduše online a nechejte si zboží doručit přímo domů nebo na nejbližší prodejnu.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

233 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
Gopro HERO6 Black
-23%
Gopro  HERO6 Black
kamera
11,499 Kč
místo 14,999 Kč *

Vítejte v oddělení s vybavením pro lyžaře Hervis - připravte se na sjezdovku!

Napadl první sníh a hory volají? Nastal čas obstarat si to správné vybavení. V eshopu Hervis s vybavením pro lyžaře najdete vše, co budete potřebovat.

Jaké lyže budou pro mě ideální?

Bez vhodných lyží by byla vaše lyžařská dovolená brzy negativním zážitkem. Hervis vám nabízí velký výběr modelů lyží pro všechny typy lyžařů. Správná volna lyží závisí na vašich schopnostech a stylu jízdy. Podle toho, zda ještě nejste příliš zkušení, nebo zvládáte sjezdovky všech úrovní, nebo vyhledáváte adrenalin, jsou různé druhy lyží pro všechny vaše nároky. Takzvané Easy Carver jsou vhodné pro začátečníky, kteří jezdí pomaleji. Easy Carver příjemně zatáčí a odpustí vám chyby. Pokročilejším lyžařům doporučujeme Allround Ski. Ty jsou vhodné jak na obloučky, tak i na klasický styl jízdy. Oproti Easy Carver jsou Allround Ski stabilní i při střední rychlosti a drží stopu. Milujete vyšší rychlost a nevyhýbáte se ani zledovatělým sjezdovkám? Pak jsou pro vás závodní lyže Race Carver ty pravé. Tyto lyže drží stopu i při vyšší rychlosti a nabízí stabilitu i na ledu. V eshopu s lyžařským vybavením Hervis najdete carvingové lyže předních značek, jako Atomic, Fischer a Salomon, které si můžete pohodlně objednat až domů.

Od hlavy až k patě vybaveni na sjezdovku

Samozřejmě že nesmí chybět ani správné lyžařské oblečení. Dobré lyžařské oblečení se vyznačuje především tím, že udržuje tělesné teplo. Protože se především při lyžování střídá aktivita s klidovou fází, např. na vleku, kde tělo rychle vychladne. Pro optimální telenou izolaci platí princip vrstvení: Prodyšná základní vrstva odvádí vlhkost ven, izolační vrstva zabrání tepelným ztrátám a vnější vrstva má chránit před větrem a počasím a kombinuje optimálně předpoklady pro vysoký komfort nošení. U Hervis můžete vybrat od lyžařského prádla až po lyžařskou bundu. Nabízíme funkční a stylovou lyžařskou módu předních výrobců, jako Salomon, 2117 nebo Benger. Pokud se chcete dovědět více o funkčnosti lyžařského oblečení, můžete se informovat také online.

Vše zaznamenejte praktickou sportovní kamerou

Pokud byste si chtěli lyžařský výlet zaznamenat i s krásnými momenty, doporučujeme sportovní kameru. Ať již na sjezd nebo při návštěvě funparku, sportovní kamera full HD bude vaším ideálním průvodcem pro vaše zážitky na sjezdovce. V našem eshopu s lyžařským vybavením nabízíme kompaktní sportovní kamery, které vhodným držákem upevníte na lyžařskou přilbu. U Hervis využijte průběžných akčních nabídek na vybavení a oblečení pro lyžaře. Prohlédněte si nabídku v našem eshopu a nechejte si zboží zaslat k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru