Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Pingpongový stůl

Postavte si vlastní pingpongový stůl na zahradu nebo do vjezdu. Buďte kdykoli připraven na skvělou zábavu při hře a objednejte si váš stůl přímo v eshopu pro stolní tenis Hervis. Nabízíme zde nejnovější pingpongové stoly renomovaných značek, jako jsou Kettler a Schildkröt. Vyberte si svého favorita a objednejte si dodávku přímo domů nebo na nejbližší prodejnu!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

0 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
nalezeno 0 produktů

Pingpongové stoly pro venkovní i vnitřní požití

Stolní tenis nabízí možnost trávit volný čas, potěšení při hře i sportovní vyžití v jednom! Přesně proto objevuje stále více lidí tento sport jako optimální zábavu venku během teplejších ročních období nebo vevnitř během propršených dní. Pingpongový stůl je v pravém slova smyslu základem pro parádní pingpongovou partii. Splňuje speciální požadavky dané pravidly stolního tenisu a má mnoho vlastností, umožňující jeho použití kdekoli.

Pingpongové stoly by měly být v každém případě odolné proti povětrnostním vlivům a měly by být přizpůsobené výšce hráčů. Protože se stolní tenis těší u starších i velmi mladých hráčů obrovské oblibě, je tato funkce nanejvýš praktická. Nejdůležitějším bodem je vlastnost povrchu desky pingpongového stolu. Ta zajišťuje, aby pingpongový míček po každém úderu nekontrolovaně neodskočil. Pingpongové stoly můžeme v zásadě rozdělit do kategorií pro volný čas / hobby, soutěže a trénink. Stoly pro amatérské hráče jsou určeny pro soukromé použití a nejsou proto vhodné na soutěže. Lze je používat uvnitř i venku. Soutěžní stoly splňují předepsané normy pro turnaje ve stolním tenisu. Tréninkové stoly jsou konstrukcí podobné turnajovým stolům, ale nejsou schváleny pro velká mezinárodní utkání. Turnajové stoly musí mít délku 2,74 metrů a šířku 1,525 metrů a musí být 76 centimetrů vysoké. Pingpongová síť by měla být natažená přímo uprostřed a měla by plochu dělit na přesně stejně velké poloviny. Napnutí sítě by mělo být takové, aby pingpongový míček mohl skákat do výšky 22 až 25 centimetrů, pokud je spuštěn dolů z výšky 30 cm. Dále by deska pingpongového stolu neměla mít reflexní barvu nebo být tmavá, aby neoslňovala hráče. Většina stolů je vybavena aretačními kolečky a jsou skládací, aby byly mobilní a skladné. Především pro domácí použití, kdy se pingpongové stoly, pokud se právě nepoužívají, často ukládají do garáží, je to praktičtější.

Návštěva eshopu pro stolní tenis u Hervis se tedy vyplatí, pokud hledáš všestranný stůl za příznivou cenu. Pohlížejte a objednávejte již nyní online s dodávkou domů nebo na vybranou pobočku!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru