Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Stolní tenis

Pro profesionální i amatérské hráče, v eshopu pro stolní tenis u Hervis najdete skvělé vybavení pro váš oblíbený sport! S vhodným pingpongovým stolem a s vhodnými pingpongovými pálkami včetně míčků se vám vydaří každá hra! Trénujte v klidu doma nebo uspořádejte zahradní party a překvapte vaše hosty pingpongovým stolem pro větší zábavu. Prohlédněte si nabídku pro stolní tenis v eshopu a objednejte si jednoduše online!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

24 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Eshop na stolní tenis u Hervis nabízí vše, co potřebujete pro perfektní smeč.

Stolní tenis je vždy žádaný a oblíbený! Tuto klasickou hru můžete provozovat v každém ročním období, uvnitř nebo venku a bez věkového omezení. Princip je mladým i starším jasný: Uprostřed pingpongového stolu po celé šířce natažena síť. Pingpongovou pálkou, kterou má každý hráč, se odpaluje pingpongový míček tam a zpět. Cílem je, aby protihráč netrefil míček, došlo k chybě na straně protihráče nebo, aby jeho míček nepřekonal síť a tím došlo k výměně. Bod získává hráč, který přivodí protihráči chybu.

Stolní tenis - tradiční sport

Stolní tenis původně pochází z Anglie, kde se hrával již v 19. století. Známou se hra stala pod názvem „Ping Pong”. Toto označení se dnes ale používá už jen v Číně. Stolní tenis vznikl dalším vývojem z tenisu, který hrávali v Anglii především členové z řad aristokracie. Kvůli nestálému anglickému počasí se hra přenesla dovnitř. K hraní se používaly stoly, přes které se natáhla šňůra jako náhrada za síť. Místo rakety se používaly různé předměty, od knížek po pánve na smažení. Poté co se tato verze začala těšit velké oblibě, byla zavedena vlastní pravidla a začala se vyvíjet vlastní historie tohoto sportovního odvětví.

Sport pro volný čas a zápasy

Od konce 19. století se samozřejmě upustilo od používání pánví a jídelních stolů. Mezitím byly vyvinuty vlastní pingpongové stoly a pálky. S použitím tohoto vybavení se vyvinuly také různé techniky hry, jako například:

● spin
● topspin
● smeč
● čop
● sidespin
● slajs
● lob
● blok
● kontradrajv
● flip
● lob

Tyto jednotlivé speciální techniky a taktiky lze libovolně kombinovat a jsou nezbytné především při turnajích. Pokud hru dobře ovládáte, může to rozhodnout zápas. U stolního tenisu hraje buď jeden na jednoho, nebo dva hráči na každé straně, tedy celkem čtyři. Stolní tenis je silně zaměřený na turnaje, proto je po celém světě organizováno mnoho soutěží. Ale i ve volném čase se těší velké oblibě. Nenajdete už dneska volnočasový areál, kde byste neměli možnost si stolní tenis zahrát. Také byla založena celá řada klubů stolního tenisu na amatérské úrovni. Oblíbenou variantou hry ve volném čase je například „Kolotoč“, při kterém se většinou tři hráči snaží stůl při hře obíhat a odpalovat míček.

Pokud hledáte optimální vybavení na stolní tenis, abyste mohli trénovat na další větší turnaj nebo zápas proti sousedům, pak se podívejte v eshopu s vybavením na stolní tenis u Hervis. Zde určitě najdete vše pro perfektní smeč. Objednávejte jednoduše z domu a nechejte si vaše nové vybavení dovézt až k vám nebo na vámi vybranou prodejnu!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru