Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Tenisové míčky

Nové tenisové míčky jsou vždy potřeba. Protože pouze s čerstvými míčky lze zaručit jejich optimální vlastnosti při hře, aby vás tenis opravdu bavil. Objevujte naši nabídku kvalitních menších i větších sad značek Wilson, Head a Babolat a naplňte vaši tenisovou tašku novými míčky.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

6 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Mějte vždy eso v rukávu - se správnými tenisovými míčky

Kromě tenisových raket a tenisových bot přispívá ke skvělému zážitku ze hry i správný výběr míčků. Kdo už někdy hrál s opotřebovanými míčky, ví, co to znamená, otevřít novou sadu. Tenisové míčky totiž mají jen omezenou životnost. Po uplynutí jisté doby, která se může lišit podle používání, počasí a skladování, míček ztrácí své vlastnosti a hodí se pak už jen jako hračka pro vašeho psa. Musíte vynaložit více síly, abyste míč dostali přes síť? Míček už sotva skáče? Pak je čas koupit nové tenisové míčky. U Hervis najdete nabídku kvalitních tenisových míčků značek Head, Wilson a Babolat.

Druhy tenisových míčků

Tenisové míčky se skládají z gumové duše a vnější filcové vrstvy. Náročnou výrobní technologií tenisových míčků plněných stlačeným vzduchem se gumová duše naplní vzduchem nebo plynem, čímž je ovlivněno jejich chování při skákání. Úbytkem vzduchu uvnitř míček tuto schopnost ztrácí. Na turnajích ITF (International Tennis Federation) se používají výlučně tenisové míčky plněné stlačeným vzduchem. Tím se zajistí lepší cit pro míček a šetří se i vaše ruce. Míčky bez tlaku můžete používat na trénink nebo do podávacího stroje. Vyznačují se dlouhou životnosti v porovnání s míčky plněnými plynem, jsou ale tvrdší než míčky na stlačený vzduch a vyžadují při zrychlení více síly, což znamená, že tím trpí svaly ruky. Vnější vrstva míčků, dnes většinou žlutých, je z filcu. Dříve byly míčky sešívány, dnes se vrstva filcu na gumovou duši lepí. K tomu se používá směs vlny a nylonu. Filcová vrstva zajišťuje následující:

● tlumí nárazy
● zpevňuje
● stabilizuje dráhu míčku

Velké balení za nízkou cenu

U Hervis můžete zakoupit nové tenisové míčky jak v balení po třech kusech, tak i větší za výhodnou cenu. V našem eshopu s tenisovým zbožím nabízíme klasické míčky na stlačený vzduch značek Head, Babolat a Wilson, které jsou ideální na každodenní trénink a turnaje. Pokud ještě nejste rozhodnutí, jaké míčky budou pro vaši hru ideální, můžete se poradit s našimi odborníka v prodejně. Rozdíly mezi různými značkami jsou sice jen minimální, protože se musí dodržovat normy, ale těch pár gramů navíc může mít vliv na výšku skákání a chování míčku při hře. Také pro děti a začátečníky Hervis nabízí vhodné tenisové míčky. Nabízíme vám pěnové míčky a míčky s nižší hmotností, které jsou ideální pro první pokusy na tenisovém kurtu. Připravte se tedy na vaše další tenisové zážitky a vybavte se vhodnými tenisovými míčky!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru