Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Tenisové vybavení

Chcete se stát dalším tenisovým profesionálem a vypadat skvěle na kurtu? Pak s nezbytným vybavením, jako jsou tenisové rakety, tenisová obuv a tenisové míčky předních značek, jako Wilson, Babolat a Head budete mít radost ze hry. Objevujte vše a mnohem více v eshopu Hervis s tenisovým vybavením a objednejte si zboží přímo k vám domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

72 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Eshop s vybavením na tenis - Vše, co potřebujete na kurtu

Tenis je nejnáročnější, ale zároveň také nejžádanější sport. Právě teď, když hráči, jako Dominic Thiem, Novak Djokovic a Serena Williams cestují od Grand Slamu ke Grand Slamu, a dobývají kurty po celém světě a propůjčují tenisu novou image, chce stále více lidí vyzkoušet tenis. Pro úspěšný trénink a zápas ale potřebujete nezbytné vybavení.

Tenisové rakety

Správná tenisová raketa je ale důležitá nejen pro profesionální, ale i amatérské hráče. Tenisová raketa se skládá z rukojeti, krčku, srdce, hlavy a plochy hlavy a je zhotovována z nejrůznějších materiálů, jako jsou aramid, grafit, boron, titan, keramika a hyperkarbon. Velikost rakety se silně liší, přičemž začátečníci potřebují větší plochu a tím pádem i větší raketu. Také tloušťka rukojeti a hmotnost rakety hrají důležitou roli při používání rakety a ovlivňují způsob hry. V neposlední řadě je nutné dbát i na výplet rakety, přičemž najdete v eshopu Hervis velký výběr výpletů ze střev i umělých vláken. Před koupí byste měli důkladně zvážit, jaká raketa je pro vás nejvhodnější. Zaměstnanci v našich prodejnách vám ochotně poradí.

Tenisová obuv

Tenisová obuv je na kurtu nezbytná. Tenis je velmi dynamická hra, při které se musíte náhle zastavit a opět rozběhnout. Z tohoto důvodu je důležitá přilnavost, abyste během hry neuklouzli na mokrém povrchu. Nejen stabilita, ale i šetrnost ke kloubům by měla zajistit správná tenisová obuv. Pro zabránění uklouznutí během sprintu je nutné si pořídit body s podrážkou vhodnou na určitý povrch. Pro venkovní povrchy, jako je písek, trávník, tvrdý povrch jsou vhodné jiné boty než na povrchy v halách, jako je koberec, granulát nebo guma. Pro je výhodné pořídit si dva různé páry tenisových bot, pokud plánujete trénovat celoročně.

Tenisové míčky

Tenisové míčky jsou důležitým vybavením pro tenis, stejně jako tenisová raketa. Pro míčky je typická nejen zářivě žlutá barva, ale i správná velikost a pružnost. Tenisové míčky jsou neustálými nárazy a počasím silně namáhány, proto je důležité, mít vždy zásobu nových míčků, které také najdete v eshopu Hervis. Protože každý tenista ví, že kvalita tenisového míčku je pro hru zásadní a může výrazně ovlivnit průběh zápasu. Objevujte kromě tenisových raket, míčků a bot i vhodné příslušenství na tenis a perfektní tenisové oblečení v eshopu Hervis. Objednejte si vaše nové vybavení na trénink přímo online až k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu ve vašem okolí.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru