Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Čelovky

Každý outdoorový sportovec, který podniká vícedenní výlety do přírody, by měl být připraven i na setmění a noc. Se správnou čelovkou se ve tmě neztratíte! Objednejte si vaši čelovku přímo online v eshopu s outdoorovým vybavením Hervis!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

21 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Mějte vždy jasno - s čelovkami od Hervis

Kdo už někdy podnikl vícedenní putování v přírodě, ví, jak rychle se může zešeřit. V takových situacích je nejen praktické, ale dokonce i z hlediska bezpečnosti zásadní, mít s sebou svítilnu. Když se stmívá, může se stát, že přehlédneme nerovnosti nebo díry. Proto se všem outdoorovým sportovcům a turistům doporučuje nosit s sebou svítilnu.

Praktické osvětlení v každé situaci

Čelovky vás přesvědčí především svým pohodlím. Upevněním na hlavu máte vždy volné ruce můžete dělat vše tak, jako doposud - ale se světlem. Také, pokud kempujete, mohlo se vám už stát, že jste něco zoufale hledali ve stanu, nebo jste se na závěr své túry nechtěli vzdát vašich trekkingových holí? V takových situacích je čelovka perfektním řešením. Čelovky jsou vhodné nejen na turistiku a kempování, ale dokonce i na běh, Hlavně na podzim a v zimě, když se brzy stmívá, můžete váš běh absolvovat navečer. Kdo chce používat čelovku na běhání, měl by zvolit speciální model. Díky nižší hmotnosti vás svítilny neobtěžují a mají pohodlný, snadno upravitelný hlavový pás pro příjemný pocit při nošení. I pro outdoorové sportovce, kteří se pohybují vysoko v horách, by měla být čelovka základním vybavením. Pro vysokohorské turisty jsou vhodné čelovky, které budou maximálně odolné. U těchto svítilen se musí dbát na to, aby měly pevné sklo, a aby je bylo možné používat i při velmi nízkých teplotách.

Dobré osvětlení je výhodou

Naše svítilny známých značek Black Diamond, a Petzl jsou vybaveny nejnovější LED technologií a většinou mají více než jednu LED žárovku. Protože nepotřebujeme neustále stejnou intenzitu světla, můžeme měnit světelné režimy. Tak například existuje režim svícení na dálku a nastavení na blízké okolí. Také stmívání a blikání je u většiny modelů možné. Pokud jste častěji na cestách po tmě, můžete si dokonce koupit svítilnu s nočním viděním. Čelovky jsou podle modelu napájeny z baterie nebo je lze nabíjet z USB. Většina produktů také umožňuje energeticky úsporný režim. Kromě vzhledu a konstrukce se čelovky liší i následujícími vlastnostmi:

● Dosah
● Svítivost
● Výdrž

Čelovku si můžete jednoduše objednat online a nechat doručit domů nebo na prodejnu Hervis ve vašem okolí, kde si ji můžete vyzkoušet. Pokud si nejste jistí, který model bude pro váš účel nejideálnější, obraťte se jednoduše telefonicky nebo osobně na naše zaměstnance na prodejně.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru