Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Turistické batohy

Vybírejte v eshopu Hervis z pestré nabídky nejrůznějších turistických batohů v nejrůznějších barvách a velikostech předních značek Deuter, Mammut a Salewa a objednejte si je online ještě dnes přímo k vám domů nebo s dodávkou na prodejnu ve vašem okolí, aby již nemohlo nic stát v cestě vašemu příštímu outdoorovému dobrodružství!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

118 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Turistické batohy z eshopu Hervis pro vaše příští outdoorové zážitky

Každý outdoorový nadšenec ví, že vhodný turistický batoh je na pořádnou túru nezbytností. Protože pro správnou túru potřebujete celou řadu věcí: Láhev na vodu, proviant, náhradní oblečení, ochranu před deštěm, ochranu proti slunci a mnoho dalšího. Turistický batoh se vyznačuje tím, že vyhovuje z mnoha praktických hledisek a je pohodlný.

Funkce turistických batohů

Je vybaven například odvětráváním zad, abychom i při náročných výstupech neměli zpocená záda. Ta vedou k tomu, že se nebudeme cítit pohodlně a záda mohou prochladnout. Zabudovaná nosná konstrukce zajistí, aby se zatížení batohu přenášelo na boky a ulevilo se zádům. Kromě nastavitelných, prodyšných a polstrovaných nosných popruhů jsou turistické batohy často vybaveny i popruhy kolem pasu. Ty také odlehčují zádům a přispívají k větší stabilitě při nošení. Vnitřní polstrování zabrání odřeninám a otlakům a zaručuje větší komfort. To nejpraktičtější na turistických batozích je, že unesou neuvěřitelně mnoho kilogramů.

Různé typy batohů

Podle toho, jakou aktivitu plánujete, se liší i požadavky kladené na váš turistický batoh. Těch je několik druhů:

● Lezecké batohy
● Turistické batohy
● Krosny
● Trailové běžecké batohy
● Dětské batohy
● Nosítka na děti

Lezecký batoh musí poskytovat dostatek úložného prostoru a stabilitu během technického pohybu. Pro náročné lezení jsou tedy optimální. Pokud jste vášnivý horolezec a milujete dlouhé túry, je pro vás turistický batoh to pravé. Turistický batoh nabízí velké množství místa na dlouhé túry po horách a je vhodný i do vysokohorského prostředí se sněhem a ledem.
Krosna vyžaduje oproti turistickému batohu ještě více prostoru, protože se u nich túry neomezují jen na jeden den, ale trvají většinou i několik dní a musí proto pojmout více věcí a proviantu. Nabízí rovněž místo pro další vybavení, jako jsou karimatky, stanové konstrukce, přilby, hole, brýle apod., a často u nich najdete i přihrádku na spacák. Trailový běžecký batoh je naopak velmi lehký a je vybaven integrovaným pitným vakem a hadičkou. Kromě toho nabízí i dostatek místa pro další láhve s pitím a trekkingové hole a má i otvory na sluchátka. Jeho přiléhavý tvar je velmi pohodlný a prodyšný. Aby si mohli čerstvý horský vzduch a turistiku užívat nejen dospělí, najdete v eshopu pro outdoorové vybavení Hervis samozřejmě také dětské batohy, které jsou přizpůsobeny velikosti a potřebám dětí. Pokud chcete vzít s sebou na túru velmi malé děti, určitě využijete nosítko na děti. Můžete jej nosit pohodlně jako krosnu na zádech. Je vybaveno funkčním vybavením jako u běžné krosny a přesvědčí vás stabilitou a pohodlím při nošení. Aby si děti mohly užívat horské přírody a čerstvého vzduchu, jsou zvlášť vypolstrovány i opěrky pro hlavu. Integrovaná stříška proti slunci, opěrka na nohy a dětské popruhy zajišťují nejen pohodlí, ale i optimální bezpečnost.

Jak vidíte, nabízíme nejrůznější druhy batohů, které se přesně přizpůsobí vašim outdoorovým aktivitám. Objevujte turistické batohy předních značek, jako jsou Deuter, Mammut a Salewa a objednávejte přímo online s doručením až k vám domů.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru