Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Trekingové hole

Trekingové hole budou ideálním doplňkem pro vaše outdoorové zážitky! Ať již na dlouhých túrách po rovince nebo na náročné výstupy ve vysokých alpských pohořích, v eshopu Hervis je určitě úspěšně najdete. Objevujte hole předních značek, jako jsou Leki, Kilimanjaro a Komperdell a objednejte si je online přímo domů nebo s dodávkou na nejbližší prodejnu!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

31 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Trekingové hole z Hervis jako perfektní doplněk na každou túru

Trekingové hole jsou velmi praktické na každé dlouhé outdoorové túře. Během chůze zajišťují oporu, stabilitu a bezpečnost i v hůře schůdném terénu. Držení trupu je rovné a paže ulevují zatížení nohou. Trekingové hole jsou nabízeny v nejrůznějších variantách:

● Klasické trekingové hole
Hole na nordic walking
● Trekingové hole

Lze je používat i na zimní sporty. Bez holí na běžecké lyžování bychom se například při běhání nepohnuli z místa a neužili bychom si to tak. Trekingové hole lze délkově nastavit dle výšky uživatele a dle účelu použití, přičemž jsou u jednotlivých modelů různé systémy uzamykání. Kromě zámků s automatickým zacvaknutím, jsou také zámky s otočnými mechanismy. Nastavení délky u holí je pak nutné, pokud například jdeme z kopce dolů a je to velmi příkré. Pak je výhodou si nastavit hůl na větší délku, aby byla zajištěna lepší opora. Při cestě vzhůru hole opět zkraťte, protože je užitečnější, když se ruce dostanou do oblasti kyčlí. Dále se díky jejich nastavení výšky snadno přenáší a můžete je uložit do batohu. Většina holí dosahuje délky kolem 140 cm a lze je sešroubovat na cca 70 cm.
Materiály karbon, hliník a sklolaminát, z nichž se moderní trekingové hole vyrábí, jsou velmi pevné a odolné. Karbonové hole jsou zpravidla o něco lehčí než ty z hliníku, hliníkové jsou ale rozšířenější.
Rukojeti trekingových holí jsou buď z plastových materiálů, nebo z korku. Jsou ergonomicky tvarované a velmi pohodlně se drží. Poutka upevněná na rukojetích a nasazená kolem zápěstí zajistí pevnější úchop.

Tlumení trekingových holí hraje velkou roli, protože při jejich dosedání nevznikají žádné nepříjemné vibrace, které by byly přenášeny do rukou a paží. Proto trekingové hole zajišťují se svým odpružením velký komfort. Velkou výhodou trekingových holí je kromě rovnoměrného rozložení zatížení paží a nohou i odlehčení kolenních kloubů, bezpečná chůze a lepši držení těla. Pokud jste navíc přesvědčeni, že jsou trekingové hole ideálními průvodci na každé delší túře, pak si jistě nějaké vyberete zde v eshopu pro outdoor Hervis a objednejte si ještě dnes přímo k vám domů nebo do vaší nejbližší prodejny.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru