Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Turistika

Pokud vás také nadchla turistika, pak jste tu na správném místě. V našem Outdoor Shopu se můžete dokonale vybavit pro vaši další túru! Najdete zde vybavení pro turistiku, outdoor oblečení a outdoor obuv. Všechno co potřebujete k turistice!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

483 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Náš Outdoor Shop vám nabízí vše pro ultimativní outdoorové a turistické zážitky – slyšíte to volání hor?

Již odedávna se mnozí turisté vydávali na rodinné výlety do volné přírody. Image turistiky se ale v průběhu velmi změnila. Dříve si lidé s turistikou spojovali delší procházku v mírně kopcovitém terénu. Dnes se turistika změnila na oblíbený outdoorový sport, který je stále profesionálnější. Správné oblečení a vybavení Jak jste již jako náruživí turisté určitě zpozorovali, existuje zejména v Alpách mnoho extrémních turistických tras. Ty byly ve zvýšené míře vystavěny v posledních letech a přemístěny na stále zajímavější místa. Často se turistické cesty zkříží s lehkými pasážemi lezení, které nelze zvládnout bez vlastního lezeckého vybavení. V mnohých případech však budete potřebovat vhodné outdoor vybavení, jako například trekingové hole, láhve na pití, batohy atd., které najdete také v našem Outdoor Shopu. Ani při túrách byste nikdy neměli podceňovat terén nebo náhlé změny počasí. Z tohoto důvodu je nezbytné správné outdoor oblečení.

Ať už se vydáte na turistický výlet nebo trekingovou túru, provozujete Nordic Walking nebo jdete na poutní cestu, v našem Outdoor Shopu najdete vše od funkčních triček až po outdoor obuv. S našimi outdoor bundami budete ideálně vybaveni na nepředvídatelné průtrže mračen a v turistických kalhotách se můžete optimálně pohybovat a cítit svěže.

Turistika udržuje kondičku Věděli jste, že při dvouhodinovém turistickém výletě po rovném terénu spotřebujete tolik kalorií jako při cca 75minutovém běhu? Turistika tedy udržuje kondičku a štíhlou postavu, nedostane vás tak rychle na hranice vašich fyzických možností a je šetrnější k vašim kloubům. Turistiku můžete provozovat také jen v přírodě na čerstvém vzduchu, což je prospěšné pro každou věkovou skupinu. Turistika má pozitivní účinky nejen na tělo, ale také na psychiku. Pohyb ve volné přírodě a užívání si krajiny snižuje stres a je dobrým vyvážením hektického každodenního života. Pro děti je to vzrušující především tehdy, pokud je turistika spojená s hrou a zábavou. Proto existuje stále více zážitkových turistických cest pro děti (a stále mladé dospělé).

Rozhlédněte se proto v klidu v našem Hervis Outdoor Shopu a vyberte si vhodné outdoor vybavení pro nezapomenutelné turistické momenty.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru