Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Vybavení na běžecké lyžování

U Hervisu najdete online velký výběr kvalitního vybavení na běžecké lyžování. Od oblečení na běžecké lyžování až po perfektní běžecké lyže si můžete pohodlně online objednat vše, co na běžecké lyžování potřebujete - prohlédněte si v klidu online shop pro běžecké lyžování a sestavte si vhodné vybavení na běžecké lyžování!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

35 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Vybavení na běžecké lyžování v internetovém obchodě Hervis

Chcete-li být v běžecké stopě co nejlépe vybaveni, pak se neobjedete bez dobrého vybavení na běžecké lyžování. Běžecké lyžování venku je sice příjemné, ale zároveň mnohem náročnější, než by se zdálo. Neboť v důsledku pohybů rukama a nohama se namáhá celé tělo – a vy se pořádně zapotíte. Ke kompletnímu vybavení na běžecké lyžování proto patří nejen běžecké lyže, správné oblečení na běžecké lyžování stejně jako vhodné boty na běžecké lyžování a optimální běžecké hole.

Správné oblečení pro běžecké lyžování

Správné oblečení je součástí dobrého vybavení na běžecké lyžování. To, co platí pro lyžařské oblečení, to je možné říci i o oblečení na běžecké lyžování: na jednu stranu má chránit proti chladu, ale zároveň neukládat příliš mnoho tepla, aby se člověk příliš nezahřál, a tím se nezačal ještě více potit. Na druhou stranu je důležité, aby oblečení neomezovalo volnost pohybu. Ruce a nohy by neměly být omezeny a oblečení se samozřejmě nesmí nikde zařezávat. Správná velikost vašich kalhot na běžecké lyžování a vybraného horního dílu jsou tedy důležitá kritéria pro dobré vybavení na běžecké lyžování. Dospodu se nejlépe hodí lyžařské spodní prádlo. Funkční materiály totiž odvádějí vlhkost vznikající při pocení od kůže směrem ven.

Běžecké lyže, boty a hůlky v závislosti na technice

Volba správného vybavení na běžecké lyžování závisí také na tom, jaké technice dáváte přednost – jezdíte spíše klasickým stylem nebo vám vyhovuje volný styl? Pro klasickou techniku by měly být vaše běžecké lyže o 20 cm delší než vaše tělesná výška. Ideální délka vašich běžeckých holí se vypočítá z vaší tělesné výšky x 0,84. Co se týká běžkařských bot, je třeba dbát na stabilní podrážku. Zda si vyberete botu nízkou nebo středně vysokou, záleží jen na vašem vkusu. Pro volný styl platí: lyže by měly být asi o 10 cm delší než je vaše výška, hole naopak o něco delší než pro běh na lyžích klasickou technikou – totiž tělesná výška x 0,89. U obuvi je třeba dbát na to, aby byla dostatečně vysoká, aby chránila optimálně kotníky a hlezenní klouby.

Prohlédněte si v klidu náš internetový obchod Hervis a vyberte si v online shopu pro běžecké lyžování z širokého sortimentu vybavení na běžecké lyžování pro váš příští běžkařský výlet. Dodáme vám vybavení na běžecké lyžování pohodlně až domů nebo do vybrané prodejny ve vašem okolí!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru