Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Batohy

Hledáte batoh, který bude přesně vyhovovat vašim sportovním aktivitám? Pak jste v eshopu Hervis správně. Ať již hledáte cyklistické batohy, batohy na tenis, lavinové batohy, turistické batohy a krosny nebo sportovní batohy, v širokém sortimentu eshopu Hervis si určitě vyberete. Objednávejte ještě dnes a nechejte si doručit batoh ze sortimentu předních značek, jako Vaude, Mammut a Salewa doručit až domů.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

119 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Batohy pro všechny příležitosti v eshopu Hervis

Batohy jsou, především při chůzi pěšky, praktičtější variantou tašek a kufrů, protože s nimi máte volné ruce a tíha zavazadla je tak rovnoměrně rozložená. Vaše věci vás tak budou ať již při turistice, lyžování nebo na kole tolik zatěžovat a omezovat vás v pohybu. U batohů je obzvláště důležité dbát na kvalitu, protože správný batoh nebude jen vaším průvodcem na cestách, ale batohy s horší kvalitou vás více zatíží.

Správný batoh pro vás

Dobrý batoh vyhoví přesně vašim požadavkům při provádění dané sportovní aktivity. Tak by měl být například cyklistický batoh malý a kompaktní, aby nekladl větší odporu vzduchu, a poskytoval dostatek místa, proto je důležité především řešení přihrádek. Kromě toho by měl těsně přiléhat a mít další možnosti fixace, aby seděl i na náročných trasách. U batohů na tenis je velmi důležitý dostatek místa pro bezproblémové uložení tenisové rakety, dózy na míčky, lahví na pití a dalšího příslušenství, které budete na tenise potřebovat, a pro jejich bezpečný transport. Některé batohy mají dokonce kromě polstrované přihrádky i zabudovanou ochranu rukojeti. S lavinovým batohem budete ať již přisnowboardingu, lyžování nebo túře na lyžích, na sjezdovce chráněni před tím nejhorším. Měl by být stejně jako cyklistický batoh velmi kompaktní, ale uvnitř vybaven vyjímatelným airbagem a speciálně dimenzován pro extrémní situace na horách. U batohů na horské túry se rozlišuje, zda se jedná o batoh na delší túry nebo jednodenní túry. Oba typy by měly být vhodné do každého počasí. Liší se většinou jen svou velikostí a vnitřním objemem.

V eshopu Hervis najdete velký výběr batohů pro jakékoli účely předních značek, jako Kilimanjaro, Wilson, Deuter a mnoho dalších. Objednávejte ještě dnes online a nechejte si váš nový batoh pohodlně doručit až domů!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru