Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské brýle

Lyžařské brýle jsou nutností pro každého lyžařského nadšence. Ani lyžování ani snowboarding nelze provozovat bez vhodných lyžařských brýlí. Objevujte proto v eshopu Hervis špičkové modely Alpina, Carrera, Salomon a mnoho dalších pro absolutní potěšení z lyžování. Objednávejte jednoduše online a nechejte si je doručit přímo domů nebo na nejbližší prodejnu!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

22 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Lyžařské brýle v eshopu Hervis

Bez brýlí se na horách většinou neobejdete. Lyžaři a snowboardisté přesně vědí, že správný sjezd je možný jen s vhodnými lyžařskými brýlemi. Protože je jedno, jaké povětrnostní podmínky na horách vládnou, ochrana očí je vždy důležitá.
Lyžařské brýle jsou něco jako tvoje sluneční brýle pro zasněžený svah. Tónovaná skla chrání oči proti silnému slunečnímu záření. Především před odrážejícím se sluncem na sněhu, který během slunečních dnů silněji zatěžuje oči. V každém případě má smysl nosit při lyžování a snowboardingu lyžařské brýle. Odrážející se slunce na sněhu je silné a může způsobit oslepení.
Lyžařské brýle také slouží jako ochrana před rozvířeným sběhem, když rychle zastavíte a zabrzdíte na sjezdovce anebo rychleji proudí vzduch. Proto lyžařské brýle zakrývají i část obličeje jako ochranu před vlhkem. Mnoho nových brýlí, které najdete v eshopu Hervis, je vybaveno tónovanými skly. Zlepšují výhled v náročných povětrnostních podmínkách, jako například v mlze. Schopnost zvýrazňovat kontrasty u skel zajistí, abyste na sněhu lépe rozlišili každou nerovnost.
Výrobci, jako Carrera a Salomon kladou důraz na lepší viditelnost a bezpečnost. Mnoho lyžařských brýlí těchto předních značek se nemlží, takže umožňují bezpečnou jízdu bez nutného zastavování. Speciální izolační vlastnosti a odolnost proti poškrábání zaručují absolutně bezchybnou viditelnost. Tak zvané termobloky, jaké najdete u lyžařských brýlí Alpina, brání pomocí vzduchových polštářů pronikání chladu.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru