Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Protektory a chrániče

Chraňte si vaše tělo s protektory a chrániči předních značek. V našem sortimentu najdete hokejové vybavení, lyžařské protektory chrániče loktů a kolen, pokud jste na cestách nainline bruslích, koloběžce nebo longboardu. Vybírejte pohodlně, co potřebujete, a objednávejte jednoduše online - doručíme vám vaše protektory a chrániče domů nebo na vámi vybranou prodejnu Hervis.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

24 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Protektory a chrániče v eshopu Hervis

Mnoho sportů vyžaduje další ochranné prostředky. Protektory a chrániče by měly zajistit, abyste byli i při vysoké rychlosti, tvrdém podkladu a strmém spádu v bezpečí. Protože pohyb je sice zdravý a baví vás, ale neměli byste podstupovat zbytečné riziko. Chcete přece, aby vám vaše tělo sloužilo ještě dlouho! Protektory a chrániče pro váš sport najdete pohodlně online v eshopu Hervis.

Vybavení na lední hokej

U hokeje byste neměli na led vyjíždět bez protektorů a ochranného vybavení. Hokejové vybavení by mělo při hře chránit proti 4 věcem: proti ostatním hráčům, před mantinely, před nárazy a proti puku. Každá část vašeho těla má vlastní chránič. U Hervis například najdete hokejové přilby, které chrání hlavu, nebo rukavice a chrániče hrudníku a ramen. U náš najdete spolehlivou ochranu od renomovaných výrobců CCM.

Protektory a ochranný oděv na sjezdovku

Při lyžování nebo snowoardingu jde především o to, aby byly chrániči chráněny vaše kotníky a kolena. Ale také pro vaše záda nabízíme různé protektory nejrůznějších výrobců, jako Dainese nebo Komperdell. Ochrana zad existuje ve dvou provedeních. Jednak zde najdete modely, které se nosí na zádech jako batoh. Pak to jsou protektorové vesty, které si můžete obléci, a které při snowboardingu nebo lyžování vůbec nevnímáte.

Chrániče pro bruslaře

Pokud se nepohybujete tolik na sněhu, ale po asfaltu, pak byste měli zvolit chránič, který vás efektivně ochrání před šrámy a odřeninami. Především na kolenou a loktech jste během bruslení a jízdě na prkně více ohroženi, pokud ztratíte rovnováhu. Obzvláště u dětí nebo začátečníků jsou dobré chrániče kolen a loktů důležité, aby se nezranily a neztratily tak radost z ježdění. Pokročilí by však na chrániče také neměli zapomínat, protože ani jim se úrazy nevyhýbají. Prohlédněte si v klidu naši nabídku v eshopu Hervis a vybírejte protektory a chrániče, které potřebujete pro vaši aktivitu. Vaši objednávku vám pohodlně dodáme až domů, nebo si ji můžete nechat doručit na vámi vybranou prodejnu, kde si zboží můžete v klidu vyzkoušet.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru