Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Předchozí
x Zavřít
Cyklopočítače

Cyklopočítač ti pomůže při měření tvého výkonu. S ním si můžeš vždy dokonale zaznamenávat klíčová data svých cyklistických výletů. Díky moderním cyklopočítačům máš nejen přehled o ujetých kilometrech, stoupání, klesání a času, ale i o své tělesné aktivitě, protože si pomocí těchto praktických přístrojů můžeš měřit i svou tepovou frekvenci.

Cyklopočítače jsou vhodné jak pro ambiciózní cyklisty, kteří si pomocí tohoto monitoringu mohou měřit zvyšování své výkonnosti, ale i pro amatérské jezdce na kole, kteří chtějí vědět, kolik kilometrů na svých výletech ujedou.

Akce  
Odstranit všechy filtry x

0 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
nalezeno 0 produktů
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Cyklopočítače v internetovém cykloobchodě Hervis

K čemu pomůže cyklopočítač?

Hned na začátku je nutné zmínit jednu zásadní věc: šlapat musí člověk sám. Přesto je cyklopočítač při jízdě na kole velmi užitečným nástrojem. Pomáhá při měření pokroku cyklisty a podstatně přispívá ke sledování výkonu a tím také ke zvyšování výkonnosti v rámci cyklistického sportu. Pomocí tohoto přístroje lze měřit a zobrazovat ujeté vzdálenosti v kilometrech (včetně měření stoupání a klesání), srdeční frekvenci, přibližnou spotřebu energie, frekvenci šlapání, výškové metry, čas a teplotu. Data zaznamenaná během jízdy je pak možné z cyklopočítače přenést do osobního počítače a tam je vyhodnotit a porovnat. Tak má každý sportovec podrobný přehled o svých individuálních výkonech a osobním zlepšení. Ať už je hlavním účelem cílené zlepšování sportovních výsledků nebo pouhý zájem o informace o ujeté trase nebo o měření spotřeby kalorií - cyklopočítač je dnes neodmyslitelnou součástí cyklistického sportu.

Přístroje, které najdeš v cykloobchodě Hervis, jsou malé a šikovné a lze je snadno připevnit na řidítka kola. V posledních 15 letech existují také GPS zařízení, která dokáží tvoje data pečlivě vyhodnocovat na základě určení polohy. Stejně tak lze řadu našich cyklopočítačů propojit přes Bluetooth s chytrými telefony s operačními systém iOS a Android. Dokáží několik hodin shromažďovat data, ukládat je a nakonec vyhodnotit. Mnoho z našich nabízených cyklopočítačů lze rovněž propojit s tréninkovým softwarem, který vyhodnocuje všechna aktuální data a změny, jako například Sigma Sport Data Center 3. Tyto malé přístroje mají navíc baterie s extrémně dlouhou výdrží (přes 20 hodin provozu) a lze je snadno ovládat pomocí několika málo tlačítek.

Některé cyklopočítače mají integrované světlomety a mohou tedy sloužit jako náhradní osvětlení kola. Pro dostatečné osvětlení ale doporučujeme zakoupit vhodné cyklistické světlo. V některých cyklopočítačích (především v GPS zařízeních) jsou již integrovány jednoduché navigační pomůcky jako kompas nebo ukazatel směru, takže už na žádnou schůzku nepřijedete pozdě a neminete žádné odpočívadlo.

14 dní na vrácení peněz 14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů 100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru