Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Cyklistické vybavení

Plánujete výlet na kole a nemáte jistotu, zda máte dobré vybavení? Ať už osvětlení, nářadí, sedla a příslušenství nebo zámky, to vše a mnoho dalšího najdete v internetovém obchodě Hervis. Objednejte ještě dnes a nechte si vaše nové vybavení doručit jednoduše až domů.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

165 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Se správným cyklistickým vybavením pro vás nebude žádná cesta příliš dlouhá!

Při nákupu jízdního kola je třeba dbát na to, aby mělo potřebné vybavení, aby byl cyklista jak legálním, tak bezpečným účastníkem silničního provozu. Kolo musí být vybaveno vzadu, vpředu, na pedálech a pneumatikách odrazkami. Kromě toho musíte mít po západu slunce nebo při špatném počadí vpředu a vzadu osvětlení. Nejdůležitějším předpokladem při jízdě na kole v silničním provozu je být dobře viditelný pro řidiče automobilů a autobusů, aby člověk neohrožoval ani vlastní, ani cizí bezpečnost. I když jste zdánlivě nepřehlédnutelní, měli byste přesto mít vždy helmu, protože ta může v případě nehody zabránit těžkému zranění hlavy a na delších vyjížďkách poskytuje i dobrou ochranu před často silným protivětrem.

Potřebné & užitečné cyklistické vybavení

Kromě povinného vybavení každého jízdního kola v silniční dopravě existuje ještě mnoho užitečného příslušenství, které vám může, především když máte naplánovaný delší výlet, usnadnit jízdu. Mnoho lidí zanedbává při nákupu kola správné sedlo, které patří při delších vzdálenostech k jedné z nejdůležitějších součástí kola a může jízdu buď usnadnit, nebo člověku kvůli své nepohodlnosti brzy zkazit radost z jízdy. Proto je velmi důležité vždy dbát na kvalitu sedla. Pokud chcete jezdit na kole nakupovat, může být praktickým vybavením nosič, který se dá mimo jiné rozšířit také pomocí cyklistických brašen. Pro rodiny s malými dětmi jsou dobrým řešením dětské sedačky & přívěsy za kolo, díky nimž bude jednodušší cesta do parku nebo do bazénu. Pro cyklisty, kteří rádi jezdí trochu sportovněji, existuje celá řada cyklopočítačů, které měří nejen tělesné hodnoty, ale také zaznamenají a vyhodnotí vzdálenost a trasu. Nezáleží na tom, jak intenzivně jedete, ale dříve či později dostaneme všichni žízeň, proto se doporučuje držák na láhev. V internetovém obchodě Hervis najdete velký sortiment cyklistického vybavení, s nímž se určitě dobře vybavíte na váš příští výlet. Objednejte si ještě dnes a nechte si doručit vaše nové vybavení jednoduše až domů.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru