Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Gymnastické podložky

Když nechcete cvičit přímo na tvrdé podlaze, najdete v internetovém obchodě Hervis velký výběr různých gymnastických podložek známých výrobců jako Nike, Adidas nebo X-Fact. Rozhlédněte se a objednejte si svou gymnastickou podložku pohodlně online!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

1 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Gymnastické podložky v internetovém obchodě Hervis

Gymnastické podložky jsou perfektní pro váš trénink doma, ve fitness studiu nebo i venku. Gymnastické podložky se vyrábějí v různých tloušťkách a v různých barvách. U Hervisu najdete určitě i vašeho osobního favorita pro příští tréninkovou lekci. Vyberte si nyní vaši novou gymnastickou podložku – neboť se správným vybavením se trénuje mnohem lépe. Budete cvičit raději a tím častěji a déle.

Gymnastické podložky jako polstrování

Nejdůležitější funkcí gymnastické podložky je ve většině případů podložení, které nabízí. Gymnastika, jóga, pilates nebo další formy tréninku vyžadují, aby člověk někdy déle seděl nebo aby ležel na zádech. V závislosti na podkladu je v tomto případě gymnastická podložka velmi příjemná. Podle tloušťky podložky nabízí různé podložení. Na tloušťce závisí také velikost podložky, když ji srolujete. Obecně můžete vycházet z toho, že gymnastická podložka nezabere příliš místa. To je nejen praktické, když ji chcete doma uklidit, ale také tehdy, když ji s sebou berete na trénink.

Protiskluzové gymnastické podložky

Další důležitou vlastností gymnastických podložek je, že jsou zpravidla protiskluzové. Díky použitým materiálům kloužou i na velmi hladkém podkladu jen velmi těžko. U programů vyžadujících prudké pohyby se prostě nesmí stát, aby člověk se svou podložkou klouzal po místnosti. To je nejen špatné pro koncentraci vás i ostatních lidí, ale může to být i nebezpečné. Prohlédněte si v klidu internetový obchod Hervis a najděte svou ideální gymnastickou podložku pro jógu, pilates a další. Dodáváme pohodlně až k vám domů nebo do prodejny podle vašeho přání.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru