Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Sportovní hodinky

Hledáte sportovní hodinky, s kterými byste, za jakéhokoli počasí mohli bez problémů měřit vaši sportovní aktivitu, a které přesto vypadají stylově? Pak jste v eshopu Hervis správně. Najdete zde široký výběr sportovních hodinek na běh, cyklistiku, lezení oder turistiku předních značek, jako Fitbit, Garmin, Runtastic a mnoha dalších, které budou vaším průvodcem na příštím dobrodružství. Objednávejte ještě dnes online a nechejte si vaše nové sportovní hodinky pohodlně doručit až domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

59 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
FT 60 M černý
Polar FT 60 M černý
-33%
Polar  FT 60 M černý
2,400 Kč
místo 3,599 Kč *
FT 60 W černý
Polar FT 60 W černý
-30%
Polar  FT 60 W černý
2,500 Kč
místo 3,599 Kč *
FT7 W lila
Polar FT7 W lila
-42%
Polar  FT7 W lila
1,550 Kč
místo 2,699 Kč *
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Se sportovními hodinkami budete mít neustále přehled

Při výběru sportovních hodinek byste měli dbát na to, aby disponovaly všemi funkcemi, které potřebujete, aniž byste museli slevit z designu a pohodlí. Neměly by být příliš těžké nebo těžkopádné, aby neomezovaly volnost pohybu při sportu, protože by to mohlo vést k nepříjemnostem nebo dokonce úrazu. Obvykle se sportovní hodinky nosí i mimo sportovní aktivity, a v posledních letech se staly i součástí vašeho volnočasového oblečení.

Čím jsou specifické sportovní hodinky?

Sportovní hodinky jsou určeny jak pro amatérské, tak i pro profesionální sportovce pro měření a kontrolu jejich fyzické aktivity. Užitečně jsou především pro zjišťování intenzity tréninku a poskytují podrobné informace o jeho účincích na vaše tělo. Většina disponuje funkcí měření srdeční frekvence, zaznamenává rytmus spánku a počítá kroky. Řada hodinek také vypočítá denní spotřebu kalorií, což ocení především lidé, kteří by chtěli zhubnout, nebo sportovci, kteří musí přesně dbát na přísun energie. Některé dokážou mnohem více a umožňují záznam GPS, sledování rychlosti, převýšení a trasy vašeho běhu.

Sportovní hodinky pro nejrůznější aktivity

I když byly sportovní hodinky od začátku oblíbené především u běžců, jsou dnes díky svým rozmanitým funkcím a možnostem používány téměř všemi sportovci, kteří chtějí mít k dispozici přesnější informace o svých tréninkových jednotkách. Například jsou používány při lyžování a snowboardingu, k měření převýšení. Tato funkce je vhodná i pro potápěče, aby měli přehled o hloubce ponoření. GPS záznam je ideální při lezení, turistice a kempování, protože můžeme přesněji zjistit, kde jsme všude byli. Ať již budete sportovní hodinky používat na potápění, běhání, cyklistiku nebo dobrodružství v přírodě, v eshopu Hervis si jistě vyberete. Objednávejte jednoduše ještě dnes a nechejte si vaše nové sportovní hodinky doručit pohodlně až domů nebo na vámi vybranou prodejnu.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru