Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Předchozí
x Zavřít

Hole

Hole jsou ideální oporou, pokud musíte být při sportu delší dobu na nohou. Objednejte si online u Hervis turistické hole (popř. trekkingové hole),lyžařské hůlky a hole na nordic walking. Dodáme vám je domů nebo na vybranou pobočku.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

60 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Hole v eshopu Hervis

U některých oblíbených sportovních aktivit v přírodě jsou hůlky praktickým pomocníkem. Při lyžování, turistice a nordic walkingu vám pomáhají dorazit do cíle a rozložit zátěž po celém těle. Najděte si vhodné hole pro vás v eshopu Hervis!

Hole na nordic walking pro dobrý rytmus

U holí na nordic walking nejde až tak o vaši bezpečnost, ale o rovnoměrný pohyb z bodu A do bodu B. Zapojením paží při používání holí udáváte pohybu rytmus a tempo. Hole na nordic walking jsou vyrobeny z lehkého materiálu, aby vás příliš nezatěžovaly, ale naopak poskytovaly podporu. Nabízíme modely renomovaného výrobce Komperdell. Nastavitelná délka umožňuje přizpůsobit hole na nordic walking maximálně vašim potřebám. Nejen výška postavy je rozhodující, ale roli hraje i délka paží.

Pro perfektní švih lyžařských hůlek

S lyžařskými hůlkami si na sjezdovce usnadníte skluz. Moderní hůlky mají moderní konstrukci, aby byly odlehčené a nezatěžovaly vás. Protože se musí při lyžování na lyžařské hůlky vyvíjet větší síla, musí být z odolného materiálu, který se jen tak neohne. Pomocí poutek můžete lyžařské hůlky připevnit na zápěstí, abyste je neztratili, kdyby vám vyklouzly z rukou. Systém poutek je při tom většinou konstruován tak, že se poutko při pádu automaticky otevře. Tím se značně sníží riziko úrazu. V eshopu Hervis nabízíme lyžařské hůlky značek Leki nebo Atomic.

Turistické hole pro větší stabilitu

Turistické hole, označované také jako trekkingové, jsou stále populárnější. Poskytují větší stabilitu na vašich túrách a přispívají tak k větší bezpečnosti. Vyrábí se z karbonu, hliníku nebo laminátu a jsou proto velmi pevné. Praktické je, že se dají výškově nastavit, aby se vždy optimálně přizpůsobily vašim potřebám. To je výhodou především při chůzi dolů. Protože tehdy se hodí mít hole delší než při stoupání. Především při chůzi dolů hole snižují zatížení kolen, přičemž se tělesná hmotnost opře i do trupu. U Hervis najdete trekkingové hole výrobců, jako Komperdell nebo Kilimanjaro.

Prohlédněte si naši nabídku a objednejte si online hůlky, které potřebujete pro váš sport. Hůlky vám pohodlně dodáme až domů nebo na vámi vybranou prodejnu Hervis!

14 dní na vrácení peněz 14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů 100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru