Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Elektrokola

Elektrokola jsou ekologickým dopravním prostředkem. Mají mnohostranné využití a přinášejí radost jak příležitostným cyklistům tak i sportovcům. Elektrokola jsou k dispozici v mnoha různých variantách - od městských a trekingových elektrokol přes krosová až po horská elektrokola. Ať už máš rád pohodu nebo dobrodružství, v cykloobchodě Hervis určitě najdeš vhodné elektrokolo pro tvé účely. Jednoduše se porozhlédni v internetovém obchodě a objednej si své elektrokolo pohodlně z domova!

Akce  
Odstranit všechy filtry x

3 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Ekologická a praktická - elektrokola v internetovém obchodě Hervis

Proč elektrokolo?

V dnešní, hektické době je často velmi důležité dostat se co nejrychleji do cíle. Právě proto byla vyvinuta elektrokola: pro ekologicky smýšlející milovníky čerstvého vzduchu, kteří nesmějí nikdy ztratit čas.


Průměrná rychlost elektrokola je podstatně vyšší než rychlost běžného jízdního kola (25-30 km/h). V městském silničním provozu mohou často dokonce dosáhnout vyšší průměrnou rychlost než auta. S elektrokolem se také mnohem méně rychleji zapotíte. A navíc je elektrické kolo šetrnější ke kloubům, protože odpor šlapání je menší. Elektrokola jsou v cykloobchodě Hervis k dispozici v různých provedeních. Například do zaměstnání, jako městské nebo trekingové elektrokolo, pro volný čas jako krosové elektrokolo nebo pro sportovce jako horské elektrokolo.


Právě v segmentu pro volný čas jsou elektrická kola velmi oblíbená. S jízdou na kole si vždy spojujeme i pozorování a prožívání našeho přirozeného prostředí. Jestliže jedeme na elektrokole a nemusíme se soustředit na šlapání do pedálů, můžeme o to lépe a pozorněji vnímat své okolí. Proto se stále více elektrokol využívá i na turistické vyjížďky. A protože je Rakousko, jak známo, velmi kopcovitá a hornatá země, je jízda po naší krásné krajině hned mnohem lehčí. To nejlepší na elektrokolech ale je, že si je můžeš koupit ve všech variantách! Máš volný výběr: trekingové, krosové, městské nebo horské elektrokolo. Všechna jsou poháněna středovými motory, které šetří tvé vlastní síly, i když právě jedeš do kopce. Tak můžeš dosáhnout vyšší cíle, aniž bys ztratil dech, a naplánovat si delší výlety. Právě horská elektrokola se v poslední době těší stále větší oblibě.
Baterie elektrokol mají částečně již dojezd až 120 km a lze je zcela jednoduše dobít na čerpacích stanicích pohonných hmot nebo přímo u tebe doma.


Elektrokola nejsou ale vhodná pouze do města nebo jako volnočasová aktivita. Z vynálezu elektrického kola profitují i sportovci. Neboť díky podpoře středového motoru si můžeš jako sportovec stanovit nové cíle. Díky našetřeným silám lze snadněji zdolávat delší cyklistické trasy nebo tratě s velkým stoupáním a cyklista tak získává možnost vychutnat si svůj oblíbený sport ještě více.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru